www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/01/2016 - 13:53

Bez telefonu si už život dokáže představit jen málokdo. Jako snad všechno, snažíme se i telefon podřídit obrazu svému. Nebaví vás fádní nabídka běžných krytů na mobil? Rádi byste vlastnili originální kousek? Vytvořte si ho online! Jde to velmi snadno a cena je opravdu příjemná!

Telefon s vlastní fotografií

Díky portálu Mycase.cz si vlastní kryt na mobil vytvoříte během chvilky ve 3 krocích:

1. vyberete si typ telefonu

Zatím je možné si vytvářet vlastní kryty na Iphone 6 Plus, 6S, 6 , 5/5S a jiné, déle také kryty na iPody. V nabídce jsou i kryty na chytré telefony od LG, BlackBerry, Sony , HTC a Samsung.

2. vytvoříte originální design

Po volbě telefonu se dostanete do editoru. Zde najdete velké množství obrázků a jiných motivů. Volíte si barvu krytu, je možné napsat i vlastní text. Pokud chcete, nahrajte si do editoru vlastní fotografii. Kryt na Iphone s vlastní fotografií bude originálním kouskem, který nikdo jiný nebude mít.

3. objednejte

Jakmile budete se svým výtvorem spokojeni, stačí kliknout na tlačítko objednat. Za maximálně 96 hodin od připsání peněz na účet společnosti vám přijde nový kryt na adresu uvedenou v objednávce!

Originálně i na Samsung

Kryt na Samsung i kterýkoliv jiný může každý sdílet se svými přáteli. Pokud to udělá, dostane od Mycase.cz slevu v hodnotě 100 Kč na další nákup. Všechny kryty jsou vyráběny z velmi odolného materiálu. Stanou se ozdobou a současně i ochranou vašeho telefonu. Mycase.cz používá 3D potisk a kvalitní trvanlivé barvy, díky kterým kryty vypadají luxusně. Potisk je i na bocích a hranách. Pro všechny je připravena jako bonus doprava zdarma.

Kdy si vyrobíte kryt na mobil s vlastní fotkou vy? Je určitě i originálním dárkem k narozeninám či jiným příležitostem. Originální kryty od Mycase.cz jsou také šancí pro firmy, které se chtějí odlišit od ostatních. Mycase.cz nabízí velkoobchodní ceny.

Vlastní kryt na mobil
Foto zdroj: www.mycase.cz