www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:34

Začátek podnikání je vždycky finančně i časově náročná záležitost. Je to taková první zkouška, s níž se všichni ve světě byznysu potkávají, a tak by neměla nikoho odradit. Přesto je dnes možné nechat starosti se založením firmy na jiných a věnovat se raději své oblasti zájmu.

Rychlé a bezproblémové založení s.r.o. či a.s. u nás nabízí firma Carolina investment s.r.o. Převezme na sebe starosti s úřady a byrokracií, společnost založí během 3 až 5 pracovních dnů. Zájemcům stačí jen vyplnit jeden webový formulář.

Vše se vyřeší na dálku přes internet

Celý proces je velmi jednoduchý. Zájemci vyplní online formulář, v něm vypíšou informace o sobě i společnosti (sídlo, základní kapitál, společníci atd.). Na základě údajů z formuláře se automaticky vygenerují všechny dokumenty včetně plných mocí, ty se pošlou poštou, zákazník nechá na poště ověřit podpisy a dokumenty zašle zpět.

Odborníci se pak do pěti pracovních dnů postarají o založení firmy, její zapsání do obchodního a živnostenského rejstříku. Poštou přijdou výpisy z rejstříků a stejnopis společenské smlouvy či zakladatelské listiny. Tím je vše dokončeno a pod jménem nové firmy lze bez omezení podnikat.

Hlavní výhodou je úspora času i financí

Ptáte se, proč by si někdo nechával zakládat firmu od jiného člověka? Důvodem bývá zejména úspora času. Mnozí lidé také netuší, co vše je při založení společnosti potřeba vyřídit, a tak jim odborná pomoc ušetří i čas strávený hledáním informací.

Finančně náročné to není. Ceny se pohybují v řádech několika tisíců korun, avšak jsou v nich zahrnuté soudní poplatek pro obchodní rejstříkový soud (2700 Kč), vystavení živnostenského oprávnění (1000 Kč), sepsání společenské smlouvy (4000 – 6000 Kč), výpisy z rejstříku trestů a katastru nemovitostí (po 100 Kč) a další výdaje, které by stejně bylo nutné zaplatit.

Navíc je možné si rovnou dohodnout i sídlo společnosti nebo vedení účetnictví. Do začátku se taková pomoc hodí.