www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/06/2018 - 12:27

Pro všechny, kteří mají v plánu svatbu, rodinné a školní setkání, garden party anebo firemní akci, je určen catering. Věřte, že je se všemi jmenovanými oslavami velká práce. Ne každý je schopen zajistit všechny náležitosti na jedničku. Díky profesionálním službám spadne pořadateli kámen ze srdce.

Co je catering?

Ještě před pár lety se odehrávaly rodinné akce a svatby doma. Někteří si jednoduše zamluvili sál kulturního domu a domluvili si jednoduché menu v hostinci. Dnes je to jinak. Lidé nemají čas na nakupování, vaření, pečení a obsluhování, proto jim padnou do noty rauty. Pokud si objednáte catering u firmy, postará se dle přání klienta o místo konání, zajištění inventáře, přípravu pokrmů i nápojů a servis. Součástí služeb může být i obstarání zábavy a uměleckého programu. Catering je možné využít na banketech, svatbách, rautech, konferencích, galavečerech, plesech i firemních setkáních. Rauty se postarají o pestrou nabídku jídel a nápojů ve formě bufetu. Lze hovořit o recepci, která se koná odpoledne i večer. U bufetových stolů je obsluha, ale hosté si mohou brát pokrmy i sami.

V čem jsou služby výjimečné?

Pořadatelé akcí si často nevědí rady s jejich zajištěním a průběhem. Samozřejmostí je příjemná atmosféra v klidném prostředí, pestře zorganizovaný program a konečně dostatek jídla a pití. Klíčem k úspěchu je bohatý raut například formou švédských stolů. Pokud nemáte na plánování oslavy čas a chcete jistou úspěšnost, obraťte se na profesionály. Raut je v rukou odborníků na jedničku. Pakliže si zvolíte služby firmy Zámecký raut, počítejte s objednáním prostor, pohodlí, školeným personálem, cateringovým týmem, pomocí při sestavení menu, zajištěním výzdoby, rezervací ubytování. Dejte přednost Zámeckému cateringu, který obstará vše potřebné, poradí, uvaří a přiveze na určené místo.


reklama: