www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/09/2016 - 13:06

Praha jako hlavní město nabízí stovky možností ubytování. Při pohledu na ceny se ale našinci může udělat mdlo. Například za jednu noc v klasickém penzionu se obvykle platí i více než 500 Kč. Potřebujete v Praze přespat jen několik dní nebo se poohlížíte po dlouhodobém ubytování, ale nechcete platit moc? Náš tip vám přináší řešení!

Moderní ubytovna na lukrativní adrese

Jestliže netoužíte po extra luxusu a stačí vám přespat na klidném místě v příjemném prostředí, měl by se vaší volbou stát HOSTEL BOHEMIA, který nabízí opravu levné ubytování Praha. Nabízí jedno i vícelůžkové pokoje a dokonce i apartmány. Cena startuje na pouhých 215 Kč za noc (platí pro 1 lůžko na šestilůžkovém pokoji). Za jednu noc v apartmánu zaplatíte pouze 1100 Kč. Současně mohou být v apartmánu ubytovány 3 osoby.

HOSTEL BOHEMIA má výhodné ceny i pro dlouhodobé ubytování Praha. K dlouhodobému pronájmu nabízí jedno až šesti lůžkové pokoje. Tuto možnost využívají lidé, kteří v Praze pracují a na víkend jezdí domů i ti, kdo chtějí v Praze bydlet, ale nemohou platit vysoký nájem.

Moderní prostředí!

Ubytovna Praha není oblíbená jen pro nízké ceny. Její velkou výhodou je lukrativní adresa. Najdete ji v ulici Poděbradská 540/26. Ubytovna se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra B Vysočanská. Nedaleko jsou i zastávky tramvají číslo: 8, 25 a 52. Pohodlně se dostanete do všech částí hlavního města.

Těšte se také na moderní vybavení. Ubytovna nedávno prošla celkovou rekonstrukcí. Pokoje jsou komfortně vybavené a čisté. Na každém pokoji je zdarma dostupné Wifi internetové připojení a na každém patře jsou hostům k dispozici počítače. Výhodou je, že ubytovna má několik vybavených kuchyní a k dispozici je zde dokonce i pračka. Lůžkoviny jsou v ceně. Za vratnou kauci si hosté mohou půjčit televizi.

Využijte služby této nejlevnější ubytovny Praha a neplaťte za komfort více, než je nutné! Kompletní informace najdete na Ubytovanibohemia.cz.

levné ubytování Praha

Foto zdroj: www.ubytovanibohemia.cz