www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/09/2015 - 17:01
Chystáte se na dovolenou a vymýšlíte, kam se vydat? Pokud vás láká relaxace a termální koupaliště, zavítejte na Slovensko, konkrétně do Dunajské Stredy. A pokud jste si vždy přáli vyzkoušet bydlení v luxusní vile, máte nyní možnost. Cenově příjemnou slovenskou realitou je ubytování v apartmánovém domě. Pokud jste méně nároční, zkuste turistickou ubytovnu Termál. Tak jako tak, na dovolenou zde nezapomenete.
Pokud se těšíte na bydlení, které bude jen krůček od wellness centra a termálního koupaliště, v Dunajské Stredě se vám toto přání splní. Rezervujte si zde své ubytování dostatečně dopředu online, protože zájem zde bývá obrovský. Ušetřete čas i peníze, a na místě už se nemusíte s ničím zdržovat. Po příjezdu si ihned začnete užívat vaše volné dny.
V Dunajské Stredě si můžete užít lázně, termální koupaliště i aquapark v jednom. Pobyt je vhodný i pro rodiny s malými dětmi, které budou nadšeny. Termální voda vyvěrá z hloubky 1600 metrů a termální koupaliště Dunajská Streda je celoročně velmi oblíbeno. Jedná se o rekondičně- relaxační komplex, kde kromě léčivé vody najdete i tobogany a skluzavky, perličkové koupele, wellness, sauny a vodní masáže. Pokud vám vyhládne, občerstvit se můžete ve zdejší restauraci.
Termální voda regeneruje tělo i duši. Využívá se například při léčbě nemocí cest dýchacích, bolestí zad, revma, problémů se štítnou žlázou, kožních nemocí a ekzémů, kloubních a cévních onemocnění a také na doléčení zlomenin.
Dunajská Streda je malebné místo, velmi strategicky položené. Kromě odpočinku a regenerace ve wellness centru a termálním koupališti Dunajská Streda se nabízí i mnoho dalších možností, jak trávit čas. Můžete odtud podnikat zajímavé výlety do okolí, a to jak pěšky nebo autem, tak i na kole. Díky bohaté síti cyklostezek budete mít stále kam jezdit.