www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/06/2021 - 23:22

Kreativní činnosti jsou skvělým koníčkem a relaxací. Nezáleží na tom, jak moc jste zdatní. Nemusíte být rozený Picasso, abyste zvládli vytvořit překrásné dílo hodné vystavení. Tedy aspoň s malováním podle čísel rozhodně ne.

Malování podle čísel je hitem poslední doby a šancí, jak si nakreslit obraz hodný profesionála bez předchozích znalostí malování. Nenechte se však zmýlit, zase tak jednoduché toto zábavné malování není.

Vyberte si správnou obtížnost

Jde vlastně o omalovánky podle čísel. Obraz je rozdělen na políčka, která jsou očíslovaná, přičemž každé číslo přísluší nějaké barvě. Vy podle toho obraz vymalováváte. Obrazy se však vyrábí v různé obtížnosti. Čím těžší, tím menší jsou políčka a větší počet barev. Pro začátečníky rozhodně není vhodné sáhnout po nejvyšší obtížnosti. Jistě víte, že máte z výsledku mnohem větší radost, když se vám daří. Pokud se budete trápit, relaxace při malování se nedočkáte.

Naučte se malovat

Malování podle čísel je ovšem více než jen omalovánky. Při vymalovávání si osvojíte základní malířské dovednosti. Pochopíte, jak se míchají barvy a tvoří výsledné umělecké dílo. Naučíte se pracovat se štětcem, potrénujete trpělivost.

Malujte bez starostí

Pořídíte-li si sadu Maluj podle čísel, máte vše bez starostí. Součástí sady je totiž nejen připravené plátno, barvy a štětce, ale také háčky na pověšení výsledného obrazu. Nemusíte tedy sami nic dokupovat, jen rozbalíte a můžete se pustit do malování.

Mimochodem, sada na malování podle čísel je také vynikajícím dárkem. Obdarovaný si u něj užije relaxaci, a pak si ještě výsledek může vystavit, takže si na vás vzpomene vždy, když ho uvidí. Vzpomeňte si na to, až budete přemýšlet, čím na Vánoce obdarujete své blízké. Malování podle čísel je dárek vhodný pro muže i ženy každého věku. Pro kamarády, děti, rodiče, prarodiče a další blízké osoby.

 

 

reklama: