Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítejte u online přenosu z druhého utkání semifinálové série mezi Dynamem a Vervou Litvínov!

Vítězná sestava se dnes z pohledu Pardubic mění. Z nespecifikovaných důvodů chybí v první formaci křídelník Richard Pánik, kterého nahradí Matej Paulovič. A premiéru v letošním play off díky tomu prožije Robert Říčka.

Ze strany Litvínova došlo jen ke kosmetické úpravě v podobě přesunutí Nicolase Hlavy na křídlo první formace, opačným směrem do druhé lajny putoval Petr Koblasa.

o hráči

Rozhodčí: Vrba (CZE), Šír (CZE) - Ondráček (CZE), Šimánek (CZE)
Počet diváků: 10 035

0:55

Oba celky za sebou mají první střelecké pokusy, ani v jednom případě však neohrozil bránu.

1:12
Tresty

Vyloučen hráč Liam Kirk (Litvínov), 2 min. za Vysoká hůl
Hned zkraje zápasu Dynamo může nastartovat přesilovka, Liam Kirk dostává dvě minuty za vysokou hůl.

1:31

Košťálek hned po buly ztratil pásmo a Litvínov zatím soupeře zpět do pásma nepustil.

1:56
Dùležité

Šanci měl Sedlák, který najel před Tomka, od jeho betonu se domácímu forvardovi puk odrazil na dorážku, ale Sedlák netrefil kotouč před poloprázdnou bránou!

2:43

Jinak se přesilovka Dynamu absolutně nedaří.

3:54

Adam Musil dobrou žabičkou do jízdy našel Kauta, jenže v ofsajdu stál Robert Říčka.

4:27

Na levém křídle se otevřel prostor pro Sedláka, ale jeho střelu Tomek vyrazil do ochranné sítě.

5:11

Hlava to zkusil od mantinelu, ale Will jeho pokus vyrazil.

6:15
Dùležité

Rozhodčí se připletl do situace za pardubickou brankou a puk se od něj odrazil k volnému Zygmuntovi, Will si však poradil.

8:01

Po rychlé akci Dynama zůstal na levém křídle volný Tomáš Hyka, nachystal si střelu, ale vynikající Tomek proti němu vytáhl zákrok lapačkou.

8:48

Mandát vystihl litvínovskou rozehrávku a hned zkoušel pálit přes Demela, Tomek má ale znovu puk v lapačce.

9:03
Dùležité

Vondráček nebezpečně tečoval Válovu střelu od modré, Tomek stihl zasáhnout betonem!

9:48

Těsně mimo pálil volejem z mezikruží Adam Musil, Dynamo má velký tlak.

10:52
Dùležité

Paulovič si hezkou kličkou navedl puk mezi kruhy a svižnou tvrdou ranou těsně minul!

12:37
Dùležité

Dynamo drtí Litvínov v jeho obranném pásmu, Tomek ale drží!

14:02

Říčka zkusil nahodit puk přes dva beky, ale Tomek si ho našel a má další zákrok lapačkou.

16:06
Tresty

Vyloučen hráč Marek Baránek (Litvínov), 2 min. za Podražení
Další přesilovka pro Pardubice, Marek Baránek dostává dvě minuty za podrážení.

17:29

Czuczman dostal nepříjemný zásah do obličeje, shodil rukavice, ale musel pokračovat ve hře, takže podstatnou část oslabení odehrál s holýma rukama, ale Dynamo Tomka ohrozit opět nezvládlo.

18:10

Litvínov kompletní.

18:45
Dùležité

Tomek vyrobil chybu v rozehrávce a byl mimo brankoviště, proti střele z pravého křídla ale zasáhnout zvládl!

19:46
Góly

Tomáš Vondráček (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v play-off), asistence Adam Musil a Peter Čerešňák. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 1:0
Dynamo tlak, který má celou třetinu, v úplném závěru přetavilo ve vedoucí gól! Tomáš Vondráček dostal před Tomka přesnou přihrávku zpoza branky a nedal litvínovskému brankáři šanci.

Skončila první třetina.

20:00

Po prvních dvaceti minutách tak Dynamo vede 1:0. Domácí měli patnáct střel na bránu, Litvínov čtyři.

Začala druhá třetina.

20:21
Dùležité

Sedlák sebral před Tomkem puk odražený od mantinelu, ale trefil jen beton litvínovského gólmana! Paulovič pak na dorážku nedosáhl.

21:25

Kousal zkoušel nahazovat puk do litvínovského brankoviště, ale Tomek se mezi hráči zorientoval nejlépe a přerušuje hru.

21:50

Zakázané uvolnění Litvínova.

22:04

To samé u Dynama.

22:31

Will zasahuje proti nahození od mantinelu.

23:06

Čerešňák našel na pravém kruhu pro vhazování Adama Musila, ale ten zamířil pouze do Mateje Tomka!

23:32

Po levém křídle se rozjel Martin Kaut, ale i proti jeho střele zvládl Tomek zasáhnout. Kauta pak po odpískání zkusil rozhodit dojíždějící hráč, ale Kaut v klidu zamířil na střídačku.

23:59
Dùležité

Litvínov měl první vážnější šanci zápasu! Jindřich Abdul dostal prostor ve slotu a trefil špičku Willovu lapačky!

24:33
Dùležité

Další šanci Vervy mezi kruhy měl Nicolas Hlava, ale Will se proti svižné střele zvládl přesunout!

25:03

Dynamo raději vyhazuje na zakázané uvolnění.

26:08

Poulíček z levého křídla trefuje Tomkovu vyrážečku, Dynamo bude hrát přesilovku.

26:13
Tresty

Vyloučen hráč Pawel Zygmunt (Litvínov), 2 min. za Vysoká hůl
Dynamo si dnes potřetí zahraje v přesilovce, Pawel Zygmunt dostává dvě minuty za vysokou hůl.

26:25

Litvínov vyhazuje puk.

26:54
Dùležité

Dynamo opět hraje přesilovku šíleně a pouští do brejku Martina Havelku, kterého ale vychytal Roman Will!

27:33

Po minutě a čtvrt přichází první střela domácích, Robert Říčka ale z první trefil jen Tomka.

28:24
Dùležité

Zygmunt jel málem po výjezdu z trestné lavice od půlky sám na bránu, ale nezvládl zpracovat kotouč!

28:27
Tresty

Vyloučen hráč Jan Košťálek (Pardubice), 2 min. za Držení protihráče
Verva ale bude záhy hrát přesilovku, dvě minuty za držení dostává Jan Košťálek.

29:50

David Kaše pálil z křídla, Will vyráží.

30:39

Také Košťálek se při návratu na led hned chystal na brejk, ale bránící hráč u něj byl včas.

30:59

Válovo nahození sbírá Tomek do lapačky.

32:21

Rozjetý Hyka hledal zadovkou Sedláka, ten se ale přes obránce nedostal do zakončení.

33:46

Zakázané uvolnění Dynama.

34:18
Dùležité

Ondřej Kaše dostal prostor na levém kruhu a hned nebezpečně zakončoval, Will ale jeho pokus vyrazil!

35:29

Sedlák zkusil dlouhou přihrávkou poslat do brejku Hyku, ale ten nedosáhl na kotouč.

36:54

Zile nebezpečně nahazoval od modré, Will srazil puk do rohu a pak se střetl se soupeřem, hra ale pokračuje.

38:10

Dynamo se snaží dohrát i druhou třetinu bez inkasovaného gólu a každý možný puk posílá do středního pásma.

39:07

Ondřej Kaše si znovu hledal prostor na levém kruhu pro vhazování, ale Will proti němu zasáhl.

39:27

Od modré to zkoušel Vála, ale také Tomek má další úspěšný zásah. Poměrně těžce se zvedá z ledu, ale zdá se být v pořádku.

Skončila druhá třetina.

40:00

Ve druhé třetině jsme v Pardubicích gól neviděli, Litvínov zvýšil střeleckou aktivitu, ale na Willa zatím dnes recept nenašel. Dynamo tak stále vede 1:0.

Začala třetí třetina.

40:08

Sedlák se srazil s Ondřejem Kaše v útočném pásmu Dynama, oba borci prohodili pár slov, plácli si a hraje se dál.

41:18

Dvořák dostal přihrávku do volného prostoru, ale netrefil bránu.

42:32

Hraje se u mantinelu za litvínovskou brankou.

43:50

Hyka si vybruslil zpoza branky, ale trefil jen dobře připraveného Tomka.

45:06

Kudrna to zkoušel z otočky po buly v útočném pásmu Vervy, ale Willa příliš neohrozil.

46:39

Sedlák dostal nabito na levém kruhu, Tomek srazil puk do rohu.

47:03

Na pravé křídlo dostal puk Robert Kousal, nachystal si střelu přes beka, ale Tomek má další jistý zákrok.

47:12

Vhazovalo se před Tomkem, ale Josef Jícha rychle otočil hru a vypálil na Willa, ten schoval puk do lapačky.

48:50
Dùležité

Litvínov se snad poprvé v dnešním utkání na delší čas usadil před Willem, nebezpečně to zkoušel Demel, ale Will lapačkou vytěsnil puk nad branku.

50:07

Střelu Zileho před Willem nepříjemně tečoval spoluhráč, ale domácí brankář zvládl zareagovat.

51:05

Tlak Vervy trochu tlumí ofsajd.

52:25

Dynamo zase přestalo hrát, před Willa prolétl Ondřej Kaše, ale nezvládl zakončit. Následně Will zastavil nahození od modré.

53:59

Tomek vyráží Čerešňákův pokus od modré.

54:45
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Dvořák (Pardubice), 2 min. za Hákování
Do zakončení se tlačil Ondřej Kaše, Willa neohrozil, ale vybojoval pro svůj tým alespoň přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Tomáš Dvořák.

54:45
Dùležité

Dynamo před oslabením bere oddechový čas.

54:52

Dynamo hned po buly vyhazuje.

55:36

Z pravého křídla pálil Abdul, ale rána mu nesedla.

56:33

Jak si hledal prostor na modré, vystřelil, ale Will si pro kotouč sáhl.

56:44

Dynamo vyhazuje a je kompletní.

57:02

Do konfliktu s Willem se dostal David Kaše, ale ihned ho odstrčil Martin Kaut. Vhazuje se před pardubickým brankářem.

57:50
Dùležité

Tomek odjíždí z brány, Litvínov v šesti!

58:25
Góly

Matej Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v play-off). Stav zápasu Pardubice - Litvínov 2:0
Je rozhodnuto. Z obranného pásma trefuje bekhendem odkrytou bránu Matej Paulovič a Dynamo vede 2:0.

58:45
Dùležité

Tomek znovu na střídačce.

58:53

Další pokus domácích přes celé hřiště končí zakázaným uvolněním.

59:21

Po souboji u mantinelu je hra přerušna.

59:31

Koblasova rána z mezikruží šla mimo. Zakázané uvolnění Dynama.

59:57
Góly

Patrik Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v play-off), asistence Adam Musil. Stav zápasu Pardubice - Litvínov 3:0
Diváci v enteria areně už oslavují druhou výhru, ale radost jim ještě udělal Patrik Poulíček, který zvyšuje na 3:0. Bude se však muset rychle uklidit ledová plocha, na kterou už přiletěly sladkosti.

Konec utkání.

60:00

Utkání končí, Roman Will bere druhou nulu v letošním play off a Dynamo druhou výhru v semifinálové sérii. Pokračovat se bude ve čtvrtek a v pátek v Litvínově. Hezký zbytek večera vám z Pardubic přeje Marek Votke.