www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 02/26/2018 - 12:00

Snad každý z nás se někdy ocitne v situaci, kdy nutně potřebuje více peněz, než má aktuálně k dispozici. Jistě, můžete se ještě několik let obejít bez auta či pračky, ale proč byste to měli dělat, když můžete získat levnější úvěr? Nabídky finančních produktů jsou v současnosti zajímavé a bývají k dispozici téměř každému.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/16/2018 - 21:48

Každý rodič chce pro své dítě pouze to nejlepší. To platí samozřejmě i o financích – je skutečně vhodné spořit dítěti již od útlého věku na pozdější samostatný život. Není k tomu nutné disponovat horentní sumou peněz, stačí ukládat i drobné měsíční částky. Jak to ale učinit, aby se vše nakonec nepokazilo? Odpověď je jednoduchá: Naučte děti hospodařit s penězi! V dospělosti vám pak za to rády poděkují.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 01/20/2018 - 00:01

Mezi mladými lidmi je v současné době hodně populární užívat si života cestováním. Možná je to tím, že dřívější generace neměly možnost navštěvovat jiné kouty světa. Dnes je situace úplně opačná. Už dávno se do zahraničí nejezdí jen o prázdninách, mnozí cestují několikrát ročně.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/23/2017 - 08:27

Chcete si ověřit, zda jste skutečně bez dluhů, nebo jestli jste vedeni jako spořádaný zákazník platící své závazky včas? Potřebujete si ověřit bonitu svého klienta žádajícího o půjčku? Pak využijte možnosti nahlédnout do registru dlužníků.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/12/2017 - 10:05

Většina lidí míří v létě do zahraničí za účelem relaxace a odpočinku od starostí všedních dní. Jenže občas se vyskytnou i nešťastné případy, kdy nakonec člověk musí řešit daleko závažnější potíže než ty, jimž je vystaven v běžném životě. Patří mezi ně zejména úrazy, ztráta zavazadel, autonehody apod.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/27/2017 - 11:25

Češi dříve upřednostňovali leasing finanční a o tom operativním ani příliš nepřemýšleli. Mnozí ho dokonce vůbec neznají, další jej považují za adekvátní možnost pro firmy, nikoliv pro jednotlivce. A jaká je pravda?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:53

Peněz není nikdy dost, takže řada lidí přemýšlí, do čeho investovat. Někteří chtějí postupovat konzervativně, zatímco jiní se nebojí riskovat. Jednu ze zajímavých možností, jak zhodnotit peníze, představují podílové fondy.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 05/28/2017 - 12:49

Chcete, aby vaše dítě pochopilo hodnotu peněz a začalo si jich vážit? Jsou dvě věci, jak to jde nejlépe udělat. Pomozte mu najít brigádu a zařiďte mu vlastní bankovní konto, aby se naučilo peníze šetřit a hospodařit s nimi. Mladší děti by ovšem k účtu neměly mít úplný přístup, protože ty si ještě nedokážou uvědomit, co je rozumné kupovat a co nikoliv. Speciální dětské a studentské účty vám umožní na finance vašeho potomka dohlížet.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/30/2017 - 19:30

Mnoho Čechů se na nákupy přes internet stále dívá skrz prsty, ovšem přibývá těch, co si je oblíbili. Jedním z důvodů, proč k tomu dochází, je nižší cena. Není to ani tolik v tom, že by zboží na internetu bylo levnější. Jde spíš o všechny různé slevy, které lze během celého roku uplatňovat.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 03/20/2017 - 18:05

Jsem z malé vesnice u Svitav. Ve Svitavách jsem vystudovala gymnázium a po maturitě se rozhodla odejít za štěstím do většího města. Volba padla na Brno. Měla jsem našetřenou celkem slušnou částku peněz do začátku z brigád, které jsem absolvovala v průběhu střední školy, a hlavně o velkých prázdninách.

Syndikovat obsah