www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/12/2018 - 14:57

Očekáváte-li ve své rodině či mezi blízkými přáteli narození miminka, zamyslete se, jakým dárkem byste budoucím rodičům udělali největší radost. Přece jen se k takové významné události hodí něco, co najde využití buď po praktické stránce, nebo naopak bude sloužit jako památka po celý život nového človíčka. Co určitě potěší všechny maminky, tatínky a samotné novorozence? Kromě kosmetiky a plen je to bezesporu zlato! Takový dárek nikdy neomrzí…

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 09/06/2018 - 09:22

Před příchodem jednorázových plenek se používaly pouze látkové. V posledních několika letech se však spousta maminek k látkovým plenkám vrací, protože jejich používání vyjde levněji, jsou ekologičtější a dětská pokožka je perfektně snáší. Ovšem některé maminky nevkládají do látkových plenek důvěru, protože si o nich myslí něco, co není zdaleka pravda.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/30/2018 - 22:30

To, jakou máme povahu podle znamení zvěrokruhu, se zobrazuje ve všech aspektech našeho života. Ne jinak je tomu tedy i u stylu řízení auta, kde se každé ze znamení může projevit jinak. Je bezpečné sednout si do auta právě s vámi? Jaké máte řidičské schopnosti a nedostatky? A kdo z nás je tedy tím nejlepším řidičem?

 

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/30/2018 - 22:24

Heřmánek má v domácnosti většina z nás. Alespoň v podobě oblíbeného heřmánkového čaje. Víte ale, jakými léčivými účinky se heřmánek pyšní? Vyzkoušejte domácí heřmánkovou koupel nebo domácí heřmánkovou masku. Co vše k tomu budete potřebovat?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 08/27/2018 - 16:42

V současné době jsme zahlceni neustále novým zbožím, výrobky a spoustou oblečení. I když máme plné skříně, často nevíme, co na sebe. Důležité je vybírat si do šatníku hlavně kvalitní kousky, které nestárnou a dají se různě kombinovat. Každá věc se samozřejmě opotřebovává, přestává se nám líbit nebo nám již nemusí padnout. Proto je třeba skříně jednou až dvakrát ročně protřídit a případně vybrat věci, které již s určitostí nosit nebudeme Co pak ale s vyřazeným kouskem oblečení?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/24/2018 - 17:47

Snad každý majitel průmyslové firmy či dílny moc dobře ví, že nemá její vybavení nekonečnou životnost. Vše je nutné kontrolovat a obměňovat. Pokud není řezný nástroj přesný, nejsou dokonalé ani produkty, které jsou s ním vyráběny.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/23/2018 - 18:08

Zatímco v horkých letních dnech se o důležitosti dostatečného příjmu tekutin mluví a píše poměrně hodně, v zimním období stojí pitný režim poněkud stranou pozornosti. Na dostatečný příjem tekutin bychom přitom měli dbát po celý rok v zájmu našeho zdraví i duševní svěžesti. Ale jakým tekutinám se raději vyhnout?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/17/2018 - 09:30

Snídaně s čerstvým pečivem, máslem, za které neutratíte polovinu výplaty, a lahodnou paštikou nebo chutnou marmeládou, je k nezaplacení. Nemusíte se hned ráno hnát do obchodu, upečte si domácí chléb nebo rohlíky, připravte si kvalitní paštiku nebo ze své úrody ze zahrádky uvařte marmeládu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 08/09/2018 - 09:35

Slovo úchylkoměr má podobný slovní základ jako výrazy úchyl, úchylka a podobně. Tato označení patří spíše do oblasti psychologie a mnohdy jimi označujeme své blízké. Aspoň v případech, kdy provedou něco, co není zcela normální. Úchylkoměr ale určitě nepatří do arzenálu doktora Chocholouška! Jedná se o pracovní nástroj, který se používá jak ve strojírenství, tak i v jiných průmyslových odvětvích.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 08/03/2018 - 17:33

Způsobuje vám pohled na spočítanou hodnotu BMI indexu bezesné noci? Patříte k těm, kteří mají přečteny desítky článků a knih na téma „zaručené diety“? Vykašlete se na neustálé hubnutí. Zhubněte jednou pro vždy. Slyšeli jste o sacharidových vlnách?

reklama:

Syndikovat obsah