www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 08/15/2017 - 11:21

Určitě potkáváte na silnicích dennodenně spoustu aut, které jsou opatřeny různými samolepkami. Některé jsou méně a jiné více povedené, všechny mají ale něco společné, a to originalitu. Majitel auta tak vlastně dává světu najevo svoji osobnost. Je to zároveň velmi originální a přitom jednoduchý způsob komunikace. V současné době jsou téměř na každém voze a už jsme si na ně zvykli, ale dříve tak běžné nebyly. Kde se tedy vlastně vzala móda samolepek na autě?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 07/30/2017 - 12:51

Při nákupu ojetého vozu se můžete velmi často nehezky napálit, přitom spousta začátečníku mnohé chyby opatuje stále dokola. Nenahrávejte vychytralým prodejcům ojetin i vy a přečtěte si čtyři nejčastější chyby, které kupující při nákupu ojetého vozu dělá.

 

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 07/30/2017 - 12:50

Život je příliš krátký na nudné dárky. Potřebujete i vy pořídit pro vaše přátele netradiční dáreček, na který nezapomene? Pak si přečtěte naše dnešní tipy na originální dárky, se kterými darujete i skvělý zážitek. Který z našich tipů si vyberete?

 

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/27/2017 - 18:46

Zvyšující se počet skladových hal, průmyslových pracovišť i diskontů dělá těžkou hlavu jejich provozovatelům v tom, jak levným a efektivním způsobem vybavit zmíněné budovy. Hodí se skladové regály, obalový materiál, manipulační technika a pracovní síly. Vysokozdvižné a paletové vozíky jsou neocenitelnými pomocníky, jichž se stále nedostává. Kde sehnat moderní, funkční a co nejlevnější manipulační techniku?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/27/2017 - 10:27

Nejlepší wakeboard je ten, který bude přesně odpovídat vašim potřebám. Při výběru wakeboardu máte k dispozici opravdu velké množství možností, odkud tedy začít? Můžete si např. vybrat wakeboard pouze podle grafického designu nebo profesionálního jezdce, který ten model používá.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/20/2017 - 17:06

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vlastně vzniklo spodní prádlo a jaký byl jeho prvotní účel? Nebylo to kvůli tomu, že by se lidé před sebou styděli, ale hlavně mělo sloužit k ochraně intimních míst. A první spodní prádlo nebylo dokonce ani privilegiem žen. Jak to tedy všechno bylo?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/12/2017 - 12:43

Díky tomu, že již rok běží nová úprava zákona, která významně reguluje hraní hazardních her ve veřejně přístupných místech i na internetu, omezila se patologie hráčů, snížila se kriminalita v oblastech bezprostředně sousedících s hernami, stejně jako se zmírnilo riziko výskytu hazardních hráčů ve věku nižším 18 let. Sice ještě nejsme blízko například Dánsku, kde vůbec nevidíte herny ani kriminální živly pohybující se okolo nedůvěryhodných podniků, ale významně jsme pokročili kupředu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/28/2017 - 18:22

Léto je neúprosné. Pokud chcete na pláži nebo u bazénu vypadat neodolatelně, bude to zkrátka něco stát. Pokud i vy chcete být pro okolí atraktivní, líbit se i sama sobě a nebát se nosit sukně, šortky nebo plavky, přečtěte si náš dnešní článek, ve kterém se dozvíte praktické tipy jak mít krásné nohy do léta.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/23/2017 - 00:24

Mnoho lidí si často klade otázku, jak využít volný čas. Většina se skloní ke sportování, ale to mnohdy nejde s kupou dobrých přátel. Proto se rozhodnou vyjet někam na výlet, ale u těchto nápadů většinou selže počasí, které se rozhodne, že daný den bude zkrátka lít jako z konve. Otázkou tedy zůstane, kam by se banda pěti lidí mohla vydat, aby si při volném pátečním dni mohli skvěle užít a pobavit se?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/01/2017 - 07:56

K létu patří sluníčko, dobrá nálada, plážová osuška, plavky a samozřejmě – prázdniny. Kde ale prázdniny nemají ani přes prázdniny, je jazyková škola. A víte co? Vůbec jim to nevadí.

Syndikovat obsah