www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/18/2018 - 20:36

Stále více lidem záleží na tom, jaká budoucnost čeká naši planetu. Je totiž téměř jisté, že při současném způsobu života růžová rozhodně nebude. Nastává proto nejvyšší čas začít se vůči ní chovat ekologičtěji, šetrněji a ohleduplněji. A to ve všech oblastech našeho života, včetně módy.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/11/2018 - 14:22

Pokud přemýšlíte nad otevřením autolakovny, zřejmě si sepisujete seznam, jaké vybavení vám nesmí chybět. Poskytnout zákazníkům vysoký standard se sice může zdát jako nadlidský výkon, ovšem zvolením správných přístrojů jejich očekávání bezpochyby naplníte. Jestliže si vybudujete dobré renomé, majitelé automobilů se k vám budou velice rádi vracet.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/11/2018 - 14:19

Káva je nápoj, který lidi sbližuje. Jistě to není náhoda, že zrovna u ní se probírají všechny důležité věci a uzavírají obchodní smlouvy. A také se u ní odehrává nejedna schůzka – třeba i první rande. Pokud vás muž či žena pozvali na kafe, pak můžete dotyčného prokouknout dřív, než promluví. Stačí se podívat, co pije.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/11/2018 - 14:16
Bezpečná jízda, bezchybný vzhled a funkčnost vašeho vozidla závisí na pravidelných údržbách. Technický stav vozu je totiž velmi důležitý. Jen tak zajistíte, že se vám na cestách nestane nic neočekávaného. Co všechno je však potřeba pravidelně kontrolovat?

Autobaterie

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/10/2018 - 18:20

Už se těšíte na letní grilovací párty u vás na zahradě nebo terase s vašimi přáteli, při které popíjíte váš oblíbený nápoj a skvěle se bavíte? Pokud už jste někdy podobnou letní párty připravovali, určitě víte, že je nutné zajistit dost věcí k tomu, aby se odpoledne či večer povedl. Jestli vás to teprve čeká, dáme vám pár tipů na to, co při skvělé letní grilovací párty nezapomenout.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 06/24/2018 - 17:25

Průjem dokáže pěkně potrápit. Obzvláště o dovolené, když nás přepadne tzv. cestovatelský průjem. To musíme okamžitě zasáhnout.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/15/2018 - 07:47

Moderní doba si žádá inovativní přístupy. Dvojnásob to platí v průmyslovém odvětví, kde je nutné dbát na maximální efektivitu výroby. V opačném případě firmy nedosáhnou tak velkých zisků, jaké by potřebovaly. Navíc se rychle snižuje konkurenceschopnost na trhu, důsledkem čehož je ztráta klientů a v nejhorším případě i celkový úpadek společnosti.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 06/10/2018 - 08:32

Když se řekne slivovice, prakticky každý člověk ví, o jaký nápoj se jedná! Není divu, tato specifická pálenka se především na Moravě vyvažuje zlatem. Funguje tady jako efektivní platidlo za protislužby, ale i jako domácí všelék. Vždyť ne nadarmo mnozí Moraváci hovoří o tom, že každé ráno malá štamprle každému pomůže. Slivovice se skutečně podílí na roztažení cév a zvýšení průtoku krve. V každém případě je ovšem zapotřebí pít slivovici kvalitní.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 06/09/2018 - 21:37

Únik moči patří k problémům, o nichž se veřejně příliš nemluví. I když jsme v 21. století odbourali už spoustu tabu, inkontinence jím stále zůstává. Proto většina lidí vlastně ani neví, že existují způsoby, jak proti ní bojovat a zmírnit ji. Cviky na posílení pánevního dna jsou přitom úplně jednoduché a lze je provádět kdekoliv a kdykoliv.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 06/02/2018 - 08:27

Pračku najdeme ve většině domácností. A co sušička? Věřte, že i ta vám vytáhne nejeden trn z paty. Mám v živé paměti svou babičku, když prala na valše. Pamatuji si i ten den, kdy jsme jí koupili pračku. Bála se, že ji nebude umět používat. Nevěřila jí. Avsak naučila se to a postupem času uznala, že jí ušetří hodně práce. Podobné to dnes má hodně lidí se sušičkou. Myslí si, že ji nepotřebují. Jejích kvalit uznají až poté, co si ji pořídí.

reklama:

Syndikovat obsah