www.katedrala.cz


         
Sem patří vše pro co nenajdete jiné kategorie
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/19/2017 - 00:04

Nedílnou součástí všech heren a kasin jsou samozřejmě automaty. Bezpočet druhů a typů výherních automatů je všem náruživým hráčům k dispozici nejen v hernách kamenných, ale zejména v posledních dvou dekádách také v těch virtuálních. Jak to v takových online hernách vypadá, se Vám dnes pokusíme přiblížit.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 10/10/2017 - 19:31

Blíží se nejkrásnější období roku. Vánoce jsou časem, kdy si nejen odpočinete a setkáte se s celou rodinou a přáteli, ale také si dopřejete zážitků, které po celý rok nemáte možnost zažít. Nedílnou součástí prosincového období je i vánoční výzdoba vaší domácnosti. Mnozí majitelé domácností se ale bojí toho, že by je vánoční dekorace stály příliš mnoho peněz. To však nemusí být pravdou.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 10/10/2017 - 19:30

Je pravda, že míchané alkoholické i nealkoholické nápoje patří spíše na letní párty, nemusí to však být pravidlo. Míchané nápoje se v současné době těší velké popularitě, a tak se vlastně hodí na jakoukoliv oslavu. A to hlavně proto, že v podstatě neexistují hranice, smíchat se dá prakticky všechno, co vám chutná, tím pádem si můžete lehce vytvořit svůj vlastní drink.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/05/2017 - 16:42

Plánujete si v blízké době pořídit nový osobní automobil a chcete jej získat za co nejvýhodnějších podmínek? Pak vězte, že jsou určité způsoby, jak ušetřit. V první řadě si vybírejte takový vůz, který pro vás bude užitečný. Je zbytečné investovat například do SUV, pokud jste sami a povětšinou hodláte jezdit pouze po městě. V takovém případě je lepší zvolit spíše menší typ automobilu, který se hodí do městské zástavby a na běžné komunikace.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/04/2017 - 13:41

Mít střežený domov kamerovým systémem už dávno není jen výsadou bohatých. V dnešní době je možné pořídit si kvalitní kamerový set za rozumnou cenu. Pokud se obáváte zlodějů nebo prostě jen chcete mít přehled, co se děje na vašem pozemku, přinášíme vám několik tipů, jak vybrat vhodný přístroj tohoto druhu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 10/02/2017 - 04:23

Elektronické spotřebiče v naší domácnosti využíváme každý den. Jak často je ale čistíme, aby bylo naše prádlo hezky čisté, nádobí umyté nebo káva z kávovaru chutná? Dopřejte i domácím spotřebičům trochu péče, která jim jen prospěje! Začít můžete u pračky, ke které vám dnes dáme pár tipů na to, jak ji dokonale vyčistit a zajistit tak prádlu svěžest a krásnou vůni.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/26/2017 - 10:54
Fred Pescatore, světově proslulý lékař, autor a řečník propaguje Pycnogenol a to s velkým nadšením. „Je to velmi mocný doplněk stravy, na který se dle posledních výzkumů neměly spoléhat jen ženy“. Pycnogenol je lék prakticky na všechno. Velmi úspěšně bojuje s vráskami, menstruačními bolestmi, pomáhá ženám v období menopauzy a léčí srdeční choroby.

K čemu je Pycnogenol dobrý?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 09/24/2017 - 09:25

Přestože s jakýmikoliv zdravotními potížemi bychom měli nejprve zamířit k doktorovi, muži, jimž ubývá chlapských sil, to činí jen neradi. Problémy s potencí patří ještě pořád mezi tabuizovaná témata, a tak není divu, že i pouhá zmínka o erektilních dysfunkcích v mnohých pánech vyvolá paniku. Poradíme vám, jak se s nimi poprat, a to bez lékaře.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/20/2017 - 15:52

Dosluhuje vám starý mobilní telefon, ale nechcete utrácet zbytečné peníze za nový kvalitní přístroj? Co takhle zkusit štěstí v soutěži, v níž můžete vyhrát iPhone 6 32 GB Space Gray?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/20/2017 - 15:49

Nedostatek pracovníků, případně skokový růst mzdových nákladů, je nová výzva, která stojí před mnoha společnostmi. Aktuálně mezi nejzranitelnější patří firmy, které potřebují řidiče a kvalitní, spolehlivou přepravu.Zboží a materiál je nutné zákazníkům včas a v pořádku dodat. V současné době, kdy je velký nedostatek řidičů a přepravní společnosti jsou na hranici aktuálních kapacitních možností, je žádoucí aby firmy začali aktivně tuto situaci řešit.

Syndikovat obsah