www.katedrala.cz


         
Sem dávejte články týkající se Internetových obchodů
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 08/16/2017 - 10:05

Šicí stroj objevily české hospodyňky v 19. století, kdy jej do Prahy ze svých cest přivezl Vojta Náprstek. Od té doby se stal oblíbeným a nepostradatelným pomocníkem téměř každé trochu zručnější paní domu. V období minulého režimu navíc představoval šicí stroj skoro jediný možný způsob, jak mít něco hezkého na sebe. Po revoluci se zdálo, že je už zbytečný, všeho bylo najednou dost. Co jste chtěli, to jste si koupili.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/27/2017 - 19:09

Máte rádi čaj? Pak určitě víte, že opravdový čaj značí sypaný čaj. Od čajových pytlíků ani čajů ze supermarketu nikdy nečekejte kvalitu nebo opravdovou chuť, kterou vám nabídne sypaný čaj. Pokud si konzumaci opravdového čaje užíváte i vy, dnes vám dáme pár tipů na netradiční sypaný čaj, který rozhodně stojí za to ochutnat.

 

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/18/2017 - 20:14

Drobní zemědělci i velkopěstitelé mají pro úspěšné zvládnutí žní jedinečnou možnost, jak výnosy svých pěstitelských výsledků maximalizovat bez zbytečných ztrát. Funkční technika, dostatek pracovních kapacit a co nejméně rozmarů počasí jsou nejdůležitějšími sezonními pomocníky pěstitelů a hospodářů.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 07/09/2017 - 12:20

Pokud jste se rozhodli, že si vytvoříte vlastní internetový obchod, je třeba myslet na to, jakým způsobem do něj přilákáte co největší množství zákazníků, kteří zde utratí peníze. Není-li eshop dobře viditelný na internetu, je malá pravděpodobnost, že bude úspěšný. Jedním z účinných řešení, jak docílit vysoké návštěvnosti webu, je PPC reklama a její správa.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/23/2017 - 00:21

Že jsou dřezové baterie v kuchyni jen detailem? S tím bychom si dovolili nesouhlasit. Domácnost se snažíme zařizovat po designové stránce tak, abychom se nemuseli stydět s ní známým nebo kamarádům pochlubit. Z toho důvodu se posunula nabídka všech doplňků, včetně baterií. Už to nejsou jen nerezové kohoutky bez špetky nápadu, ale plnohodnotné designové prvky. Proto je jejich sortiment z hlediska tvaru nebo velikosti velmi široký.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:39

Čeká vás oslava narozenin, promoce, výročí, narození dítěte či jakýkoliv jiný významný životní okamžik? Pak byste měli popřemýšlet o vhodném dárku. A jelikož to nejdůležitější, co v životě máme, je zdraví, není nic lepšího než darovat právě tohle.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:38

Zapalovač patří k nezbytnostem, které většina z nás, i když jsme třeba nekuřáci, nosí v kapse či kabelce. Pokud je vám osmnáct, možná si vystačíte s neonově růžovým kouskem z trafiky, dříve či později ale pochopíte, že vám tyhle benzinové zapalovače za pár korun jen kazí image, a navíc na ně jednoduše není spoleh. Pořiďte si raději něco funkčního a zajímavého.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/07/2017 - 11:23

Second handy už dávno nejsou místem, kam chodí nakupovat méně majetní. Oblečení z druhé ruky si chodí pořizovat i slečny libující si v módě. Dnes je totiž trendy recyklovat kousky, které by někdo vyhodil, milovnice originality si navíc chválí bohatý výběr zahraničních značek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/02/2017 - 09:40

Šikovná a praktická dřezová baterie patří ke kuchyni takřka neoddělitelně. Co musí bezpodmínečně splňovat? Především by se měla snadno ovládat, aby manipulace s ní byla pohodlná, měla by pěkně vypadat a pokud možno vynikat co nejvyšší životností. Právě na poslední zmíněný faktor se zaměříme.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/02/2017 - 09:38

Dámské mikiny jsou velmi vděčným kouskem šatníku každé ženy. Jsou na módní scéně již pěknou řadu let a ještě stále také budou. V tomto článku si rozebereme, jaké máme při výběru mikin možnosti, jaké jsou nejnovější trendy a které by neměly chybět ve skříni žádné ženy!

Syndikovat obsah