www.katedrala.cz


         
Sem dávejte články týkající se Internetových obchodů
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/23/2017 - 00:21

Že jsou dřezové baterie v kuchyni jen detailem? S tím bychom si dovolili nesouhlasit. Domácnost se snažíme zařizovat po designové stránce tak, abychom se nemuseli stydět s ní známým nebo kamarádům pochlubit. Z toho důvodu se posunula nabídka všech doplňků, včetně baterií. Už to nejsou jen nerezové kohoutky bez špetky nápadu, ale plnohodnotné designové prvky. Proto je jejich sortiment z hlediska tvaru nebo velikosti velmi široký.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:39

Čeká vás oslava narozenin, promoce, výročí, narození dítěte či jakýkoliv jiný významný životní okamžik? Pak byste měli popřemýšlet o vhodném dárku. A jelikož to nejdůležitější, co v životě máme, je zdraví, není nic lepšího než darovat právě tohle.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/12/2017 - 21:38

Zapalovač patří k nezbytnostem, které většina z nás, i když jsme třeba nekuřáci, nosí v kapse či kabelce. Pokud je vám osmnáct, možná si vystačíte s neonově růžovým kouskem z trafiky, dříve či později ale pochopíte, že vám tyhle benzinové zapalovače za pár korun jen kazí image, a navíc na ně jednoduše není spoleh. Pořiďte si raději něco funkčního a zajímavého.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/07/2017 - 11:23

Second handy už dávno nejsou místem, kam chodí nakupovat méně majetní. Oblečení z druhé ruky si chodí pořizovat i slečny libující si v módě. Dnes je totiž trendy recyklovat kousky, které by někdo vyhodil, milovnice originality si navíc chválí bohatý výběr zahraničních značek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/02/2017 - 09:40

Šikovná a praktická dřezová baterie patří ke kuchyni takřka neoddělitelně. Co musí bezpodmínečně splňovat? Především by se měla snadno ovládat, aby manipulace s ní byla pohodlná, měla by pěkně vypadat a pokud možno vynikat co nejvyšší životností. Právě na poslední zmíněný faktor se zaměříme.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 06/02/2017 - 09:38

Dámské mikiny jsou velmi vděčným kouskem šatníku každé ženy. Jsou na módní scéně již pěknou řadu let a ještě stále také budou. V tomto článku si rozebereme, jaké máme při výběru mikin možnosti, jaké jsou nejnovější trendy a které by neměly chybět ve skříni žádné ženy!

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 05/26/2017 - 11:47

Cyklistika je skvělá možnost jak se dostat do kondice, udržet si hezké a zdravé tělo, ale i jak relaxovat a odpočinout si od každodenního shonu. Aby pro vás byly vaše výlety na kole co nejpříjemnější, měli byste se vybavit cyklistickými doplňky, díky kterým si jízdu na kole ještě více vychutnáte. Jaké cyklistické vybavení by vám tedy kromě dobrého kola nemělo chybět?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 04/30/2017 - 09:58

Gumové podložky jsou desky, které se nejčastěji dávají na dětská hřiště pod skluzavky nebo houpačky, aby se chránilo zdraví dětí. Slouží ovšem i jako protiskluzový materiál kolem bazénů a na vlhkých površích. Používají se i na sportovištích, kde pomáhají tlumit dopady a doskoky. Podložky chrání dovádějící děti i sportovci před úrazy, poškozeními vazů a kloubů.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 04/24/2017 - 21:24

Víno patří v současné době mezi jeden z nejoblíbenějších alkoholických nápojů. I v létě na zahrádce si raději objednáte víno či vinný střik než cokoliv jiného. Mnoho lidí však objevilo kouzlo i dražších vín. Pokud si ale chcete vybavit vinotéku luxusními kousky, musíte je mít dobře uskladněné. Ne každý má štěstí na chladný a tmavý sklípek. Z toho důvodu jsou čím dál více oblíbené domácí vinotéky. Na trhu je jich v současné době již velký výběr.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 04/21/2017 - 06:55

Pánské mikiny patří k nejoblíbenější kousků oblečení, zejména v chladnějších dnech. Středoškolští a vysokoškolští studenti nosí mikinu v kombinaci s džínami už skoro jako svou uniformu. Mnohde se stal tento kus oděvu jedním z hlavních módních proudů a dalece přesahuje svůj původní účel.

Syndikovat obsah