www.katedrala.cz


         
Zde přidávejte články týkající se internetu
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 07/30/2018 - 11:42

Úsloví „Mít střechu nad hlavou“ jasně definuje fakt, že střecha je jedna z nejdůležitějších částí celého domu. Střecha musí splňovat hned několik věcí najednou. Cena musí odpovídat kvalitě. Dobrá střešní krytina má dlouhou životnost a nevyžaduje opravy, pouze údržbu a správnou péči. Na trhu jsou střešní krytiny až ze sedmi materiálů, jak poznáte, který je ten pravý pro vaši střechu?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 06/25/2018 - 07:00

Horská příroda má své magické kouzlo, kterému v zimě i v létě propadá mnoho z nás. Pokud jste i vy jejími milovníky a rádi byste ji brázdili v sedle kola, poradíme vám dnes, jak si správné horské kolo vybrat, aby vám byla cesta příjemná na každém kilometru!

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 04/26/2018 - 19:05

Venezuela se nachází na severu Jižní Ameriky, v rovníkové oblasti a na severu její břehy omývá Karibské moře. Téměř ideální dovolenková destinace, krásné moře, překrásná příroda deštných pralesů i vysoké hory a vodopády a příjemné teplo celý rok, to vše naleznete ve Venezuele. Bohužel díky politické situaci, tam opravdu nedoporučujeme cestovat.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 04/03/2018 - 13:06

Koupě nemovitosti je velkým krokem, který si žádá pečlivé promyšlení detailů. Jde o obrovskou investici a případný špatný výběr může mít nepříjemné následky. Někteří lidé se pouští do rizikového nákupu staré nemovitosti, kterou si chtějí zrekonstruovat. Jenže s tím je spojena řada problémů a nečekaných situací, které mohou celý plán velmi rychle zhatit. Podívejte se na důvody, proč vsadit na jistotu a raději koupit nemovitost s již hotovou rekonstrukcí.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/27/2018 - 15:08

Velikonoce jsou velmi významným křesťanským svátkem, který je pro mnohé lidi důležitější, než Vánoce. Ať už patříte mezi ty, kteří Velikonoce příliš neprožívají, nebo si je naopak užíváte naplno, význam Velikonoc by měl znát každý z nás. Proč se tedy slaví?

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/14/2018 - 10:09
Asi nic v současné době nehýbe světem tolik jako vzestup kryptoměn. Jejich boom je zapříčiněn tím, že jim společnost začala více důvěřovat a také do nich investovat. V současné době tak v nich má uloženy peníze mnoho set tisíc lidí po celém světě. Králem mezi těmito digitálními měnami je bezpochyby bitcoin. Tento pojem znají i ti, kteří jinak pod pokličku této tematiky nikdy nenahlédli. Jak ovšem celý systém funguje?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 02/25/2018 - 15:42

Zelená střecha není nějaký krycí název pro typ střešních tašek, jde o opravdovou zelenou střechu s vegetací. K čemu je dobrá, a jaké jsou možnosti při její realizaci? Nejprve si musíme ujasnit, že zelené střechy nejsou nějakým výdobytkem poslední doby, mají dlouhou tradici, v některých zemích světa jde o nejpoužívanější způsob realizace střech. Zaměřme se na ploché zelené střechy, se kterými se u nás setkáme převážně.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/16/2018 - 14:30

Pořizovali jste si někdy počítač na hry? Možná se vám to zdá zbytečné, nicméně především děti takovéto stroje ocení a vy je stejně dříve či později budete muset shánět. Nevíte-li podle jakých aspektů je vybírat, jste na správné adrese. My se jednak zaměříme na hardwarovou konfiguraci těchto zařízení a jednak také na to, jakým způsobem je možné na celou situaci vyzrát a efektivně ušetřit peníze. Čtěte dál a vše se postupně dozvíte.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/16/2018 - 01:39

Mezi jednu z nejčastějších večerních zábav současné mladé generace jednoznačně patří sledování filmů. A není se co divit, vždyť filmový průmysl měsíc co měsíc vyprodukuje i desítky nových snímků. Bohužel však programy jednotlivých televizních stanic této skutečnosti neodpovídají a stále dokola opakují filmy i seriály, které jste viděli už desetkrát, a tím pádem je znáte nazpaměť.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 11/23/2017 - 16:44

Zima už ťuká na dveře a mnoho zvířat se ukládá ke spánku nebo putuje do teplejších krajin. Zejména plazy u nás ve volné přírodě v zimních měsících neuvidíte. Můžete se za nimi ale vydat do ZOO. A právě u nás v ČR je možné navštívit unikátní krokodýlí ZOO, ve které se můžete seznámit se všemi 23 recentními druhy krokodýlů.

reklama:

Syndikovat obsah