www.katedrala.cz


         
Zde přidávejte články týkající se internetu
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 11/22/2017 - 01:57

Zvýšení výkonu se mezi milovníky rychlých aut těší čím dál větší oblibě. Tím spíše se vyplatí mít jasno v tom, jaký je výkon motoru po chiptuningu. Co byste měli o měření výkonu motoru vědět?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 11/03/2017 - 08:46

Rozhodli jste se, že si vybavíte kuchyň novým nádobím, a nevíte, po jakém typu sáhnout? Pak právě pro vás je určen následující článek. Dnešní trh toho nabízí opravdu mnoho. Nepřeberné množství hrnců, pánví nebo kastrolů. Pokud si vyberete konkrétní typ, čeká vás ta důležitější část nákupu, totiž volba vhodného druhu materiálu. Nejčastěji používanými materiály jsou nerez, smalt či teflon. Ty už se staly jakýmsi standardem mezi kuchyňským vybavením.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/25/2017 - 09:15
Rádi byste vaši firmu prezentovali pod vlastní doménou? Máte představu co vůbec doména je a co všechno je k ní potřeba? Svět domén je vám otevřený. Sice denně slyšíte o tom, že existuje pojem doména, ale možná ani jen netušíte, že ji ve světě internetu používáte denně.

Domény neboli doménová jména jsou názvy internetových stránek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 09/24/2017 - 22:15

Kočky dlouhodobě slaví obrovský úspěch také jako designový prvek v domácnosti. Tato elegantní stvoření má rád téměř každý, proto vykouzlí úsměv na rtech nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/27/2017 - 11:27

Každý pes si zaslouží mít svůj pelíšek, ve kterém odpočívá a má své pevné místo, kam jej lze odkázat, pokud provede nějakou nepřístojnost. V pelíšku si schovává hračky, pamlsky a je tam jeho bezpečné útočiště. Pelíšek pro psy by měl být na místě, z jakého pes dobře vidí na celý prostor, který opticky a fakticky hlídá. Ideálně v rohu místnosti, pod stolem nebo v předsíni.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/25/2017 - 08:27

Dostali jste se do problémů, máte svoji firmu v úpadku, s věřiteli se dveře netrhnou a vy jste na pokraji zhroucení? Není třeba panikařit. Oslovením specialistů, již se zabývají kompletním zlikvidováním firem v nouzi, si ušetříte spoustu starostí, nervů a financí. Možná se dozvíte, že likvidace firmy není třeba nebo se najde nejoptimálnější řešení.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/06/2017 - 10:21

Ruku na srdce. Který muž někdy nezatoužil po sexuálních službách? Vždyť na tom nic není. Ne všichni mají čas na trvalý partnerský vztah. Sdílená ekonomika v sexbyznysu je naprostou novinkou. Proč navštěvovat takzvané masážní salóny anebo hledat dívku pro chvilkové potěšení na ulici, když existuje mnohem snadnější a modernější seznamování? Moderní technologie už pronikla i do světa sexbyznysu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 04/13/2017 - 12:55

Sázíte na sportovní zápasy? Říkáte si čas od času, že snad hráči musí být podplacení, když prohráli zápas, kde měli jasnou výhru? A napadlo vás už, že si třeba předem domluvili výsledek, aby si na něj někdo, nebo oni sami, mohl vsadit? Podle časopisu 1x2tip to takhle nefunguje.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 04/05/2017 - 14:13

Občas jsou peníze potřeba hned bez dlouhých průtahů. V takovém případě se nevyplácí chodit do banky a čekat, než ověří vaše jméno v registru dlužníků a přesvědčí se, že jste dostatečně bonitním klientem. Lepším řešením jsou rychlé půjčky, které lze vyřídit přes internet nebo SMS zprávou.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/31/2017 - 13:37

Není to poprvé, co jste se ve městě zastavili před výlohou třpytících se klenotů firmy Swarovski a tiše obdivovali um jejich výrobců? Jediné, co vás od koupi šperků a doplňků odrazovalo, byla jejich cena. Věděli jste však, že jednotlivé Swarovského křišťálové dílky lze zakoupit za příznivou cenu přímo z výroby?

Syndikovat obsah