www.katedrala.cz


         
Zde přidávejte články týkající se internetu
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 03/14/2018 - 10:09
Asi nic v současné době nehýbe světem tolik jako vzestup kryptoměn. Jejich boom je zapříčiněn tím, že jim společnost začala více důvěřovat a také do nich investovat. V současné době tak v nich má uloženy peníze mnoho set tisíc lidí po celém světě. Králem mezi těmito digitálními měnami je bezpochyby bitcoin. Tento pojem znají i ti, kteří jinak pod pokličku této tematiky nikdy nenahlédli. Jak ovšem celý systém funguje?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 02/25/2018 - 15:42

Zelená střecha není nějaký krycí název pro typ střešních tašek, jde o opravdovou zelenou střechu s vegetací. K čemu je dobrá, a jaké jsou možnosti při její realizaci? Nejprve si musíme ujasnit, že zelené střechy nejsou nějakým výdobytkem poslední doby, mají dlouhou tradici, v některých zemích světa jde o nejpoužívanější způsob realizace střech. Zaměřme se na ploché zelené střechy, se kterými se u nás setkáme převážně.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 02/16/2018 - 14:30

Pořizovali jste si někdy počítač na hry? Možná se vám to zdá zbytečné, nicméně především děti takovéto stroje ocení a vy je stejně dříve či později budete muset shánět. Nevíte-li podle jakých aspektů je vybírat, jste na správné adrese. My se jednak zaměříme na hardwarovou konfiguraci těchto zařízení a jednak také na to, jakým způsobem je možné na celou situaci vyzrát a efektivně ušetřit peníze. Čtěte dál a vše se postupně dozvíte.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/16/2018 - 01:39

Mezi jednu z nejčastějších večerních zábav současné mladé generace jednoznačně patří sledování filmů. A není se co divit, vždyť filmový průmysl měsíc co měsíc vyprodukuje i desítky nových snímků. Bohužel však programy jednotlivých televizních stanic této skutečnosti neodpovídají a stále dokola opakují filmy i seriály, které jste viděli už desetkrát, a tím pádem je znáte nazpaměť.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 10/25/2017 - 09:15
Rádi byste vaši firmu prezentovali pod vlastní doménou? Máte představu co vůbec doména je a co všechno je k ní potřeba? Svět domén je vám otevřený. Sice denně slyšíte o tom, že existuje pojem doména, ale možná ani jen netušíte, že ji ve světě internetu používáte denně.

Domény neboli doménová jména jsou názvy internetových stránek.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 09/24/2017 - 22:15

Kočky dlouhodobě slaví obrovský úspěch také jako designový prvek v domácnosti. Tato elegantní stvoření má rád téměř každý, proto vykouzlí úsměv na rtech nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/27/2017 - 11:27

Každý pes si zaslouží mít svůj pelíšek, ve kterém odpočívá a má své pevné místo, kam jej lze odkázat, pokud provede nějakou nepřístojnost. V pelíšku si schovává hračky, pamlsky a je tam jeho bezpečné útočiště. Pelíšek pro psy by měl být na místě, z jakého pes dobře vidí na celý prostor, který opticky a fakticky hlídá. Ideálně v rohu místnosti, pod stolem nebo v předsíni.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/25/2017 - 08:27

Dostali jste se do problémů, máte svoji firmu v úpadku, s věřiteli se dveře netrhnou a vy jste na pokraji zhroucení? Není třeba panikařit. Oslovením specialistů, již se zabývají kompletním zlikvidováním firem v nouzi, si ušetříte spoustu starostí, nervů a financí. Možná se dozvíte, že likvidace firmy není třeba nebo se najde nejoptimálnější řešení.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/06/2017 - 10:21

Ruku na srdce. Který muž někdy nezatoužil po sexuálních službách? Vždyť na tom nic není. Ne všichni mají čas na trvalý partnerský vztah. Sdílená ekonomika v sexbyznysu je naprostou novinkou. Proč navštěvovat takzvané masážní salóny anebo hledat dívku pro chvilkové potěšení na ulici, když existuje mnohem snadnější a modernější seznamování? Moderní technologie už pronikla i do světa sexbyznysu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 04/13/2017 - 12:55

Sázíte na sportovní zápasy? Říkáte si čas od času, že snad hráči musí být podplacení, když prohráli zápas, kde měli jasnou výhru? A napadlo vás už, že si třeba předem domluvili výsledek, aby si na něj někdo, nebo oni sami, mohl vsadit? Podle časopisu 1x2tip to takhle nefunguje.

Syndikovat obsah