www.katedrala.cz


         
Zde přidávejte články týkající se internetu
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 09/24/2017 - 22:15

Kočky dlouhodobě slaví obrovský úspěch také jako designový prvek v domácnosti. Tato elegantní stvoření má rád téměř každý, proto vykouzlí úsměv na rtech nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/27/2017 - 11:27

Každý pes si zaslouží mít svůj pelíšek, ve kterém odpočívá a má své pevné místo, kam jej lze odkázat, pokud provede nějakou nepřístojnost. V pelíšku si schovává hračky, pamlsky a je tam jeho bezpečné útočiště. Pelíšek pro psy by měl být na místě, z jakého pes dobře vidí na celý prostor, který opticky a fakticky hlídá. Ideálně v rohu místnosti, pod stolem nebo v předsíni.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/25/2017 - 08:27

Dostali jste se do problémů, máte svoji firmu v úpadku, s věřiteli se dveře netrhnou a vy jste na pokraji zhroucení? Není třeba panikařit. Oslovením specialistů, již se zabývají kompletním zlikvidováním firem v nouzi, si ušetříte spoustu starostí, nervů a financí. Možná se dozvíte, že likvidace firmy není třeba nebo se najde nejoptimálnější řešení.

Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/06/2017 - 10:21

Ruku na srdce. Který muž někdy nezatoužil po sexuálních službách? Vždyť na tom nic není. Ne všichni mají čas na trvalý partnerský vztah. Sdílená ekonomika v sexbyznysu je naprostou novinkou. Proč navštěvovat takzvané masážní salóny anebo hledat dívku pro chvilkové potěšení na ulici, když existuje mnohem snadnější a modernější seznamování? Moderní technologie už pronikla i do světa sexbyznysu.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 04/13/2017 - 12:55

Sázíte na sportovní zápasy? Říkáte si čas od času, že snad hráči musí být podplacení, když prohráli zápas, kde měli jasnou výhru? A napadlo vás už, že si třeba předem domluvili výsledek, aby si na něj někdo, nebo oni sami, mohl vsadit? Podle časopisu 1x2tip to takhle nefunguje.

Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 04/05/2017 - 14:13

Občas jsou peníze potřeba hned bez dlouhých průtahů. V takovém případě se nevyplácí chodit do banky a čekat, než ověří vaše jméno v registru dlužníků a přesvědčí se, že jste dostatečně bonitním klientem. Lepším řešením jsou rychlé půjčky, které lze vyřídit přes internet nebo SMS zprávou.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/31/2017 - 13:37

Není to poprvé, co jste se ve městě zastavili před výlohou třpytících se klenotů firmy Swarovski a tiše obdivovali um jejich výrobců? Jediné, co vás od koupi šperků a doplňků odrazovalo, byla jejich cena. Věděli jste však, že jednotlivé Swarovského křišťálové dílky lze zakoupit za příznivou cenu přímo z výroby?

Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 01/12/2017 - 12:40

Hledáte zajímavé možnosti trávení volného času? Pokud ano, a mělo by to být něco neobvyklého, rozhodně je velkým hitem úniková hra. O co se jedná? Jde o zajímavou teamovou aktivitu, v rámci které je třeba vyřešit systém celé řady hádanek a indicií, které hráče posunou o krok blíže danému cíli. A tím cílem je to, aby se dostal z určitého místa. Prvním důvodem takové obliby je rozhodně to, že se jedná o jeden velký trend současné doby.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/09/2017 - 09:17

Máte něco málo peněz bokem, ale na zbrusu novou káru to není? Jste neustálým zdrojem posměšků okolí a vážně přemýšlíte nad tím, že si hodíte mašli? Jednoduchá rada zní – pořiďte si parádní alu kola a vytřete ostatním zrak. Důvodů, proč ušetřené tisícovky utratit za liťáky, je víc než dost. Přečtěte si o těch zásadních a udělejte si vlastní názor.

Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 11/25/2016 - 19:38

Pořídili jste si webové stránky, ale nikdo je nenavštěvuje? Anebo jde o nerelevantní návštěvníky, kteří na web zabloudili? Být online totiž neznamená vytěžit z potenciálu internetu maximum. Vaše konkurence má také webové stránky a pokud se ve vyhledávačích zobrazuje na lepších pozicích než vy, pravděpodobně již investovala nemalou částku do optimalizace. Měli byste to snad „zabalit“ a přesedlat na méně konkurenční obor? Nikoliv. Stačí, když se obrátíte na profíky z Geminetu.

Syndikovat obsah