www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 06/26/2019 - 15:06

V dnešní době si můžete své bydlení zařídit podle posledních trendů a využít moderní technologie k nadčasovému bydlení. Vneste do svého bydlení originalitu, ale zachovejte funkčnost a praktičnost. Udělejte z obyčejného bydlení nový a otevřený prostor a nebojte se změn.

1) Renovujte a rekonstruujte

Pokud chcete zmodernizovat své bydlení, tak si naplánujte rekonstrukci a klidně si i napište plán, co všechno byste chtěli a potřebovali opravit. V některých případech stačí rekonstruovat koupelnu nebo kuchyň a uvidíte, jak bude vaše bydlení ihned příjemnější. Renovovat můžete také exteriér a upravit vzhled vašeho domu, garáže, garážových vrat a zahrady.

2) Chytrá svítidla

Nadčasovým prvkem do vašeho bydlení můžou být svítidla, která mění barvy, a to nejen jejich odstíny, ale také to, zda bude světlo chladné nebo hřejivé. Veškerá tato svítidla můžou fungovat na dálkové ovládání, případně si můžete nastavit ovládání přes chytrý mobilní telefon.

3) Elektronické spotřebiče

Stejně tak můžete využít moderní technologie pro ovládání elektronických spotřebičů. V současné době můžete již koupit chytré spotřebiče, které se dají nastavit a propojit s chytrým telefonem. Kromě jiného si můžete vybrat i další zařízení do vašeho bydlení, které budou nejen designová, ale i praktická.

4) Moderní vzhled domu i garáže

Pro své bydlení můžete udělat také to, že dům zateplíte a natřete novou fasádou, stejně tak můžete upravit i vzhled garáže. Pořídit si můžete nová garážová vrata, vybrat si můžete dvoukřídlá, sekční nebo rolovací garážová vrata. Zajímavým nápadem je i potisk garážových vrat, která můžou být i v dekoru dřeva nebo jiných přírodních materiálů.

5) Myslete i na okolí domu

Okolím svého domu dáváte najevo, jak se o své bydlení staráte a jak o dům pečujete. Upravte zahradu tak, aby se na ní dalo posedět s přáteli, vytvořte si kousek místa pro odpočinek a relaxaci a nezapomeňte například na solární osvětlení, osvětlení bazénu nebo třeba hudební reproduktory na terase.

6) Nezapomeňte na zabezpečení

Funkčním a nadčasovým prvkem je také zabezpečení domu. To můžete vyřešit alarmem, pohybovými čidly nebo kamerovým systémem. Stejně tak jsou zabezpečovacími prvky i garážová vrata, která fungují na dálkové ovládání a jsou zpracované z kvalitních a pevných materiálů.

reklama: