www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 07/26/2016 - 21:44

Dopřejte si luxusní wellness pobyt s pivní kůrou. Určitě jste už slyšeli o pivních lázních, ale nevěděli jste, že v nich můžete strávit celou dovolenou, prodloužený víkend. Když na to přijde, můžete si pobytem v nich zpříjemnit i náročnou služební cestu. V Praze v zázemí Vinohradského domu si totiž kromě kvalitního vína a středomořských lahůdek můžete vychutnat i koupel z tmavého piva.

Pivní lázně

Apartmánový hotel Vinohradský dům v centru Prahy ukrývá lákavé překvapení. Nachází se v něm prostory Pivního SPA-salonu, tedy klasických pivních lázní. Relaxační procedura trvá pětatřicet minut. Dvacet minut necháte svou pokožku hýčkat v pivní koupeli obohacené o vitaminy skupiny B, doslova si budete hovět v pivní pěně. Čtvrt hodiny zabere suchý zábal. Po proceduře se budete cítit uvolnění a svěží.

Víkend v Praze

Pobyt v lázních si pochvalují nejen zahraniční turisté. Můžete jej spojit s poznáváním Prahy, jejím historickým centrem a kulturou, nebo s nepříjemnou služební cestou. Pobyt v luxusních apartmánech v Praze doplňuje zdravá středomořská kuchyně, která podtrhne váš celkový zážitek z dovolené. Odpočiňte si, udělejte si výlet po památkách a jezte královsky jako v pravé exotické restauraci.

Speciální nabídka

Pokud si zarezervujete pobyt na přímo, obdržíte jednu koupel v pivních lázních zdarma. Máte na výběr ze čtyř typů apartmánů, které se liší co do velikosti. Můžete tak zvolit variantu, při které si vychutnáte pivní lázně pro dva, nebo ubytování pro celou rodinu, maximálně pro čtyři dospělé a jedno dítě. Všechny pokoje mají však veškeré sociální zázemí, vlastní kuchyni a koupelnu. V ceně je i úklid s výměnou ručníků a ložního prádla jednou za tři dny.

Rezervovat apartmán si můžete nejméně 18 hodin před vaším příjezdem, dostupnost pokojů si můžete ověřit na stránkách hotelu: http://vinohradskydum.cz/, nebo telefonicky na čísle 222 222 111.

vinohradský dům

reklama: