www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/16/2022 - 08:34

Chcete komfortně bydlet? A k tomu v hlavním městě? Máte jedinečnou možnost! Developerská společnost Metrostav Development spustila prodej 8. etapy rezidenčního projektu Byty Na Vackově!

Byty Vackov (na internetu hledejte pod odkazem novostavby Praha), to jsou čtyři nové bytové domy nabízející spolu s byty také několik nebytových prostor. Hlavní devizou projektu je jeho jedinečná lokalita pražského Žižkova s vynikající občanskou vybaveností v kombinaci s dostupností do centra města.

Proč zrovna Žižkov?

Z mnoha důvodů. Tato čtvrť v první řadě dýchá neuvěřitelným Geniem Loci. Žižkov nikdy nebyl, není a nebude žádnou anonymní čtvrtí. Dodnes má svůj osobitý charakter s viditelnými rysy pospolitosti a sounáležitosti.

Jedinečné byty pro úspěšné lidi

Byty Žižkov řadící se mezi nejúspěšnější rezidenční projekty v Praze se nacházejí v blízkosti parku Židovské pece ve východní části Žižkova severně od prostoru bývalého Nákladového nádraží. Udržovaný a čistý park plný zeleně přímo vyzývá k procházkám a odpočinku. Nabízí ale také nesčetné možnosti sportovního vyžití pro malé i velké. A ze svého nového bytu na Žižkově to do něj budete mít coby kmenem dohodil.

Kvalitní a funkční

Nové byty Praha ale vynikají i z jiných hledisek. V první řadě toho architektonického. Projektu totiž vdechl jeho nezaměnitelný charakter architektonický ateliér KAAMA podepsaný pod řadou moderních administrativních objektů stejně jako bytových a rodinných domů. Domů, jejichž interiér i exteriér maximálně splňuje požadavky na moderní bydlení 21. století s důrazem na elegantní minimalistický design, vysokou kvalitu materiálů i zpracování a maximální funkčnost.

Elegantní a prosvětlené

Momentálně je k dispozici 95 volných bytů v cenách od necelých pěti milionů korun za garsonku 1+kk. Z opačné strany cenového spektra jmenujme pětipokojový byt s kuchyňským koutem, který vás vyjde na trojnásobek. V nabídce zkrátka jsou byty malé i velké. Elegantní, prosvětlené, s balkonem či lodžií. Byty, které nejsou jen tak obyčejnými byty, nýbrž byty, které se mohou stát vaším domovem. Tak toho využijte!

reklama: