www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 03/07/2021 - 12:04

Koho by nenadchly developerské projekty, které mají za cíl rozšířit byty v Dejvicích a postarat se tak o skvělé bydlení v kulturně rozmanité a dopravně velmi dobře dostupné pražské čtvrti. V několika málo odstavcích, se zmíníme o největších výhodách bydlení v Dejvicích. Dozvíme se, jaké hypotéky jsou v České republice ty nejlevnější a jakým směrem se hýbe procento poskytovaných hypoték. V neposlední řadě upozorníme, co ještě je dobré, v případě koupě bytu obecně, zvážit.

Byty Dejvice aneb pospěšte si, než bude pozdě

Jak jste jistě již zaslechli, problém s výstavbou v Praze stále přetrvává. Znamená to, že poptávka převyšuje nabídku. Pokud tedy máte preferovanou čtvrť, kde byste se chtěli na delší čas usadit, není dobré příliš otálet, s pořízením nemovitosti. Jednotlivé části Prahy nejsou bohužel nafukovací a developerské projekty, které jsou nyní v přípravě, či již před samotným dokončením, sice nemusí být, ty úplně poslední, ale také už nezbývá mnoho prostoru, kde nové bytové domy stavět. Bydlení v Dejvicích je velmi žádané a tak již nyní , jsou všechny byty z probíhajících developerských projektů zamluvené. Dobrou zprávou je, že ještě stále existují projekty, které vyprodané nejsou .

Průměrné procento hypoték je v letošním roce 2,66%

Benefity, které nabízí bydlení v Dejvicích

Benefitů, které nabízí bydlení v Dejvicích je opravdu mnoho. Začněme například s dopravní dostupností. Dopravní uzlem je určitě Vítězné náměstí, kde je stanice metra. Odtud můžete dále pokračovat mnoha autobusy či tramvajemi, do požadované části Dejvic. Kulturní vyžití je také dobré; jmenujme například proslulé Dejvické divadlo, Divadlo Spejbla a Hurvínka a mnoho dalších. Dále zde nalezneme šest základních škol a několik mateřských školek. Důležitá je určitě dostupnost lékařské péče, která je taktéž na vysoké úrovni. V místě se nachází poliklinika, kde nalezneme jak pediatra, praktického lékaře, tak třeba i psychologa. Samozřejmě příroda stojí za zmínku. Park Stromovka nebo Šárecké údolí Vám poskytnou prostor pro procházky s dětmi, běh či piknik s přáteli.

5 nejlevnějších hypoték v České republice

1. mBank

2. Fio banka

3. UniCredit Bank

4. Sberbank

5. Banka Creditas, Equa, Moneta

Požádejte o pomoc odborníka

Pokud se rozhodnete pořídit nemovitosti, určitě je dobré přizvat na pomoc odborníka. Pomůže vám s výběrem hypotéky na míru, tak aby vás příliš nezatížila a ještě za vás vyřídí nezbytné papírování. Procento hypoték bylo sice ještě nedávno pod historickým minimem, nyní ale lehce stoupá. Letos to bylo například o 0,15 procentního bodu. Pokud tedy uvažujete o koupi nemovitosti, není dobré otálet. Jestliže oslovíte hypotečního poradce, hypotéka bude pravděpodobně vyřešená mnohem dříve. Vy tak ušetříte a brzy již budete moci vybírat barvu, jakou si vymalujete ložnici.

Co jsme se tedy dozvěděli?

Byty v Dejvicích poskytují zajisté mnohočetné kulturní vyžití, pyšní se krásnou přírodou

v okolí a občanská vybavenost je na vysoké úrovni. Navíc jste za pár minut nejen v centru Prahy, ale také v dalších odlehlejších částech. Upozornili jsme ale, že není v tomto případě dobré dlouho vyčkávat, protože ceny hypoték, ať už mírně, rostou a byty z developerských projektů bývají rychle pryč. Tímto článkem jste získali potřebné know-how a nezbývá, než požádat o pomoc odborníka a být tak blíže svému novému bydlení.

Jaké jsou vaše preferované lokality pro život v Praze? Pokud jste již někdy koupi bytu absolvovali, bylo to s pomocí odborníka či bez něho? Myslíte si, že ceny hypoték budou i nadále stoupat?

reklama: