www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/31/2019 - 14:50

Léto na nás všechny působí velmi pozitivně, spoustu času trávíme venku na čerstvém vzduchu, chodíme na výlety, plaveme a celkově se hýbeme mnohem více. V kombinaci s lehčí stravou, kterou si v létě vybíráme téměř instinktivně, se naše kondice zlepší. Jak si ji zachovat i po prázdninách?

Pohyb je základ

Bez pohybu nám kondička nezůstane. I když už nás třeba nečeká dovolená a o víkendech potřebujeme věnovat svůj čas jiným aktivitám, na pohyb bychom neměli zapomínat. Hodinu jednou nebo dvakrát týdně si jistě najdeme a nemusíme ji strávit jízdou za město na procházku přírodou. Fitness centra nám pomohou cítit se dobře a zachovat si či dokonce zlepšit svou kondici. Na výběr máme fitness trénink nebo mnoho jiných pohybových aktivit, ze kterých si můžeme vybrat podle toho, co nás baví a čemu dáváme přednost.

Spinning vás zabaví

Pokud se na jaře těšíte na kolo a jak je to jen trochu možné, vyrážíte polykat kilometry, vyzkoušejte spinning. Jízda na statickém kole vám bude připomínat váš koníček, celá lekce probíhá pod vedením zkušené instruktorky a za doprovodu hudby. Na spinneru, jak se kolu říká, vám díky zajímavým choreografiím a sestavám čas uteče rychle a navíc velmi zábavnou formou. Kalorie spalujete skoro stejně rychle, jako když v zimě vyrazíte na běžky a posílíte a procvičíte všechny partie těla. Spinning si můžete vyzkoušet po celé republice, už dávno není jen doménou hlavního města. Velmi vysokou úroveň nabízí spinning Brno, kde máte právě pro možnost vyzkoušení lekci zdarma a můžete si tak na vlastní tělo otestovat, proč si tento sport našel po celém světě tisíce příznivců.

Na posílení svalů si pak můžete zajít i do posilovny nebo zkusit funkční trénink, který vás pořádně unaví a zároveň dodá skvělý pocit z toho, že pro sebe něco děláte a že se zlepšujete. Dobrá kondice vás pak nebude provázet jen v létě, ale po celý rok.

 

reklama: