www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 01/22/2019 - 21:55

Láká vás jednoduché a pohodlné řešení v podobě sekčních nebo posuvných garážových vrat, ale obáváte se možných rizik? Už v nich vidíte skřípnuté prsty svého dítěte nebo jinou podobnou katastrofu? Kroměřížská společnost Kružík s.r.o. vyvrací obavy všech starostlivých rodičů. A zvládne toho ještě mnohem víc!

Ideální vrata do garáže prsty nikdy neskřípnou

Považujete za nejbezpečnější způsob zabezpečení vjezdu klasická křídlová garážová vrata? Pak vás experti od Kružíka přesvědčí o opaku. Nedělejte kompromisy mezi bezpečností a pohodlím, když nemusíte!

Originální sekční garážová vrata jsou totiž koncipována tak, aby do sebe jednotlivé díly perfektně zapadaly a minimalizovaly tak riziko přiskřípnutí prstů v jakémkoliv okamžiku. O snadnou manipulaci se pak starají torzní pružiny, díky nimž může manipulovat s vraty bez rizika opravdu každý.

Jak vypadá kvalitní a bezpečný pohon?

Stejně důležitý je i pohon vrat. Například ten stropní by měl mít automatická čidla, starající se o jeho okamžité vypnutí a aktivaci zpětného chodu v případě, že se při uzavírání vrat vyskytne jakákoliv překážka. Pro optimální zabezpečení majetku je zase důležitý tzv. plovoucí kód a jednoduché dálkové ovládání. A neméně důležité je i integrované osvětlení, dbající o bezpečnou manipulaci s vraty i při nepříznivých světelných podmínkách.

Bonus navíc nejenom pro vaše podnikání

Ale kdo říká, že bezpečná garáž nemůže být i krásná? Ať už hledáte originální privátní či průmyslová vrata do garáže, určitě se vám zalíbí moderní technologie digitálního tisku. Dokáže detailně imitovat celou řadu materiálů - od oblíbeného dřeva až po moderní grafiku talentovaného umělce. Stačí si vybrat vzor z pestré palety motivů nebo si navrhnout svůj vlastní. Otevřete hráz své představivosti naplno! Více na Kruzik.cz.

reklama: