www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/28/2022 - 08:50

Pokud se chystáte rekonstruovat některou místnost ve svém rodinném domě, myslete i na takové detaily, jako jsou vypínače a zásuvky. Výměna uvedených prvků je jednoduchá a poměrně rychlá. Předtím, než do svého košíku vložíte konkrétní produkty, je potřeba zvážit určité faktory. V následujících řádcích vám prozradíme více informací.

Styl místnosti

V první řadě je nezbytné zaměřit se na vzhled a barvu, která by měla korespondovat s celkovou atmosférou místnosti. V jakém duchu se nese místnost – v moderním a nadčasovém, nebo spíše tradičním? Vypínače a zásuvky se dodávají v mnoha provedeních. Zatímco někde se perfektně hodí stříbrný či chromovaný povrch, jinde zase dokonale zapadne černá varianta. Velké oblíbenosti se těší třeba zásuvky a vypínače Schneider, což jsou technologicky precizně zpracované produkty.

Kovové povrchové úpravy

V posledních několika letech se do popředí prodírají doplňky s kovovým povrchem, ať už se jedná o kliky u dveří, svítidla, ozdoby, nebo rámečky na fotografie. Vypínače a zásuvky Sedna Design/elements budou stávající kovové prvky v místnosti perfektně doplňovat. Vyberte si podobný odstín tónu, čímž dosáhnete jednotného vzhledu.

Funkce vypínačů

Vedle estetické stránky se zaměřte také na funkčnost vypínačů a zásuvek. Zamyslete se nad druhem osvětlení, které je potřebné v daném prostoru. Vypínače Unica jsou buď klasické, případně mají i otočný stmívač.

Zamlouvat se vám budou také vypínače a zásuvky Asfora a zapomenout nesmíme ani na zásuvky Mureva styl55. Každý produkt má určitě něco do sebe. Všechno záleží na vašich představách a očekáváních. Podívejte se do pestrého produktového portfolia specializovaného e-shopu KVelektro.cz. Budete nadmíru spokojení nejen s nabídkou, ale také s cenovou politikou.

reklama: