www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/06/2020 - 14:26
Druhá etapa byla opět velmi náročná. Češi se však neztratili. Výborně jel opět Martin Macík na Ivecu, který podle prvních výsledků skončil v etapě na čtvrtém místě a celkově udržel pátou příčku. V Motocyklech útočil  Milan Engel na KTM, který dojel na 23. místě a celkově je 24, místo za vynikajícím Slovákem Svitkem.
Motocykli dojely tradičně jako první. Z našich jsou ještě do třicítky v celkovém pořadí i na 29. místě Martin Michek a hned za ním na 30. místě Jan Brabec. Na 55. místě je Krejčí a 56 je celkově Vlček. Po dvou etapách vede v motocyklech Sunderland.
V Quadech nabral brzy po startu obrovskou ztrátu Tomáš Kubiena, který ztrácí postupně na nejlepší v etapě čtyři hodiny. Zastoupil ho Tůma, který dojel v etapě na osmém místě s téměř hodinovou ztrátou na nejlepšího Casaleho.
V automobilech dojel Martin Prokop v etapě na patnáctém místě a celkově tak klesl na 13. místo. Vytáhl se Zapletal, jehož dvacáté místo v etapě mu vyneslo posun na 18. místo celkově. Dobře jel i Vaculík, která se držel ve třetí desítce a Ouředníček, který držel čtvrtou desítku.
V Kamionech drží tempo s Kamazi Martin Macík. V Etapě dojel čtvrtý a celkově mu patří páté místo. První je  Viazovich s Mazem a za ním tři Kamazy. Aleš Loprais je klasifikován na sedmém místě celkově.
V buginách SSV po včerejší obrovské ztrátě jede dál dvojice Macháček, Tošenovský. Ale po cestě nabírala opět další ztrátu.

Foto zdroj - facebook Martin Macík

reklama: