www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 01/08/2018 - 18:56
Smutná zpráva právě přišla z Dakaru. První český jezdec má ve třetí etapě velké potíže.  Ondřej Klymčiw měl v průběhu třetí etapy nehodu a je na cestě do nemocnice. Do této doby náš nejlepší motorkář projel ještě čtvrtým waypointem. Na pátý však nedojel a místo toho přišla zprávy o tom, že je na cestě do nemocnice.
Všichni ostatní čeští jezdci jedou. Drží se i obě amazonky i když například čtyřkolkářka Olga Roučková nabrala ztrátu ve druhé etapě 6 hodin a přijela do cíle vyčerpaná daleko za ostatními. Byla však spokojená s tím, že zvládla všechny kontroly. Ráno vyrazila do další přetěžké etapy plná optimismu. Před startem se dokonce přiznala. “Bylo to těžké a náročné. 240 km jsme jeli v dunách. Moje první hrana nahoru - to jsem doslova kakala magi. Nahoře do mne kluci museli šťouchnout, abych to vůbec sjela dolu,” řekla před startem třetí dnešní etapy Olga Roučková.

Během noci přišly alespoň trochu pozitivní zprávy. Ondra má zlomený jeden obratel, dnes by měl jít na operaci. Původní zprávy o poranění hlavy se naštěstí nepotvrdily, hybnost by měla být zachována.

Foto zdroj:www.facebook.com/klymciwondrej/

reklama: