www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 06/01/2021 - 19:13

Trávit čas uprostřed zeleně a na čerstvém vzduchu je důležité pro fyzické zdraví i duševní pohodu. Právě proto stále více rodin i jednotlivců opouští rušná centra měst a hledá zázemí v klidnějších částech na jejich okrajích, případně dokonce v odlehlejších oblastech. Nutnost dojíždět do práce totiž vynahrazuje kontakt s přírodou. Jakmile máte k dispozici vlastní zahradu, můžete si každý den dopřát příjemnou chvilku nerušené relaxace. A děti zase mají dostatek prostoru pro své hry a dovádění přímo u domu. Podobně je tomu i v případě, kdy sice žijete v městském bytě, ale vlastníte rekreační chatu či chalupu, na níž trávíte volné víkendy i dovolené.

Zajistěte si na zahradě dokonalé pohodlí a dostatek prostoru pro nejrůznější aktivity

To, jak důležité je pro většinu Čechů mít vlastní nemovitost s pozemkem, se ukázalo během uplynulého roku. Koronavirová krize s sebou přinesla drastická opatření, týkající se v podstatě všech oblastí života. Uzavření škol, drtivé většiny obchodů a provozoven, zastavení kultury, omezení sportu, cestování i dalších aktivit donutily většinu lidí k přehodnocení priorit a hledání nových způsobů trávení volného času. Přitom výrazně stoupl zájem o rodinné domy, chaty a chalupy se zahradou. U těch často stávají i bazény, prolézačky pro děti a dřevěné zahradní domky na nářadí.

Pergola zajistí stín, přístřešek ochrání auto před nepřízní počasí

Mnozí majitelé nemovitostí se začali více než kdy dříve soustředit na kultivaci venkovních ploch. Na mnoha zahradách v posledních měsících vyrostly jako houby po dešti dřevěné pergoly u domu i zbrusu nové dřevěné přístřešky na auto.

Truhlářství Bohemia vám postaví pevný a kvalitní dřevěný plot i přístřešek na auto

Pokud si na stavbu nového dřevěného domku, plotu či pergoly netroufáte sami, můžete do vyhledávače zadat "truhlářství České Budějovice". Ve výsledcích se vám zobrazí i truhlářství Bohemia, která vám vyjde vstříc a zhotoví dřevěnou stavbu přesně podle vašich představ. Úvodní konzultace proběhne přímo u vás, její součástí je i zaměření prostoru. Poté firma připraví vše potřebné a následná montáž na vašem pozemku bude velice rychlá. A pokud se rozhodnete zadat truhlářství České Budějovice i další zakázku, získáte na slevu.

reklama: