www.katedrala.cz


         
Vložil/a Mautinek, Út, 06/09/2009 - 16:53

Kdo by nikdy neslyšel o Athénách, hlavním městě Řecka. Jedno z nejkrásnějších měst starého kontinentu a celého světa. Město, kde se kloubí duch historie s krásou moderna. Prozkoumejte Athény s webem www.Athens.cz a dozvíte se více.

Infoportál o Athénách Vám nabízí více než jen náhled do historie. Dočtete se také o letních olympijských hrách, které se v roce 2004 pořádaly právě v Athénách. Nejeden český sportovec zde vyhrál medaili. Máte k dispozici statistiky sportovců a rozložení vyhraných medailí mezi jednotlivé státy.

Na webu o Athénách se dále nachází informace o mnoha řeckých historických památkách. Mezi nejvýznamnější patří zajisté Athénská Akropole, na které se nachází významné stavby. Jmenujme například Parthenon, která má velmi zajímavou historii a v průběhu dějin sloužil k nejrůznějším účelům.)
Zastavíme se také u Dionýsova divadla, v Athénské Agoře nebo Poseidonově chrámu.
Velmi oblíbené jsou také panoramatické fotografie Athén, na kterých si můžete prohlédnout širokoúhlým pohledem krásu Athén.

Na webu si můžete také zakoupit širokou škálu zájezdů a letenek do Athén a celého Řecka. Nakoupíte jak last minute zájezdy, tak poznávací zájezdy nebo letenky.

Web se neustále rozšiřuje a doplňuje o další zajímavé informace. Zůstaňte v obraze a sledujte web www.Athens.cz.

reklama: