www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 02/25/2019 - 15:41

Plastové euro přepravky jsou velmi oblíbeným a hojně využívaným pomocníkem skoro v každém průmyslovém odvětví. A není se čemu divit. Jejich unikátní vlastnosti totiž dokážou ulehčit nejen Vašemu skladu nebo práci, ale šetří také Vaše konto.

Plastové obaly jsou dnes velmi oblíbené v logistickém sektoru. Jejich výrobou se zabývá například společnost Schoeller Allibert, která nabízí široké spektrum kvalitních plastových obalů. Mezi nimi lze najít již zmiňované plastové přepravky. Euro přepravky se díky svým vlastnostem hodí téměř do každého průmyslového odvětví. Ovšem své uplatnění najdou zejména v potravinářském a zemědělském průmyslu. Skvělou vlastností euro přepravek je jejich stohovatelnost, díky které ušetří mnoho místa ve skladovacích prostorech. Euro přepravky jsou vyráběny z pevného certifikovaného plastu, který je odolný vůči rozdílným teplotním změnám i chemickým látkám ve výrobě. Dle typu mají některé perforované dno nebo i boční stěny, čímž je zajištěna ventilace, která je potřebná zejména při manipulaci s potravinami. Schoeller Allibert nabízí různé barevné varianty přepravek, což umožňuje snadné rozlišení skladovaného materiálů. Pro snadnou identifikaci naloženého zboží je vyhrazen po stranách přepravek prostor pro identifikační štítky a etikety. Plastové přepravky nabízené společností Schoeller Allibert jsou plně kompatibilní s téměř všemi logistickými systémy. Pořídit si k nim můžete i odolné a pevné plastové palety. Manipulaci s přepravkami usnadní vozík na přepravky, který splňuje všechny potřebné standardy a je ideálním pomocníkem do úzkých prostor, kde se nedostanete s vysokozdvižným vozíkem. Všechny produkty Schoeller Allibert jsou 100% recyklovatelné a snadné na údržbu.

Pokud by se i Vám hodil nový přepravní obal pro Vaše podnikání anebo byste se jen chtěli dozvědět více o jednotlivých produktech, neváhejte se podívat na webové stránky www.schoellerallibert.com/cz. Nevíte-li si rady s výběrem té správné plastové bedny, plastového kontejneru nebo jiného přepravního boxu, obraťte se na společnost formou emailu info.czechrepublic@schoellerallibert.com


reklama: