www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 07/02/2016 - 09:39

Každý, kdo vám říká, že je jednoduché na internetu vydělat vám lže. Není to vůbec jednoduché, kdyby bylo, dělal by to každý. I já jsem velmi dlouhou dobu vyhledával informace ohledně vydělávání na internetu. Mnohokrát jsem se spálil z nabídek různých podvodníčků (na klikačkách, ruletě, i pyramidách), ale to mě nezastavilo ve vyhledávání příležitostí na internetu. Před nedávnem jsem konečně našel zlatý grál - prémiové tipy na sázení.

Jasně, mnoho lidí nad sázením ohrnuje nos a nazývá ho gamblerstvím. Gamblerství to je podle toho, jak při sázení postupujete. Existuje nemalé množství lidí, kteří si pomocí sázení přivydělávají velmi hezké peníze. Potřebují k tomu ovšem vytrvalost, odolnost a značnou dávku trpělivosti. Bez toho by byli pouhými gamblery, kteří by nikdy nic nevydělali. Pokud sázíte disciplinovaně, sázení se ve vaší režii bude podobat spíše investování.

Tipy na sázení? O co jde?

Při hledání informací o vydělávání na internetu jsem narazil na stránku www.sportovnitipyasazky.cz, kde tým tipérů sestavuje každý měsíc prémiové VIP tipy pro své klienty. Takových webů jako je tento existuje celá řada. Tipy na sázení lze na internetu nalézt placené i neplacené. Zaujalo mě ovšem tvrzení majitele webu, který psal, že vydělal pomocí těchto tipů 95 830 Kč za rok, při sázce 1000 Kč na zápas.

Prohlédl jsem si tedy historii jejich tipů a byl jsem opravdu mile překvapen. Skoro každý měsíc vycházel v zelených číslech (někdy byl ziskový lehce o pár tisíc, někdy byl ziskový nad 10 000 Kč, někdy byla i vysoká ztráta). Kdyby byl každý měsíc v zelených číslech, bylo by to až moc podezřelé. Kontaktoval jsem majitele a zeptal se jej na více informací. Zjistil jsem, že pán kterému projekt patří je dlouholetým úspěšným sázkařem, který si je schopen sázením slušně přivydělat. Po několika letech sbírání zkušeností se rozhodl své vědomosti předávat dalším lidem, kterým by mohl pomoci. To mě zaujalo.

Zkusil jsem si tedy předkoupit měsíc VIP tipů (za 900 Kč). Za duben 2016 jsem vydělal krásných 7530 Kč podle jeho tipů. Od té doby jsou všechny měsíce v plusu, snad to vydrží co nejdéle.

duben

Zde vidíte obrázek z jejich administrace. Jak vidíte, v dubnu 2016 opravdu vyšli tipy tak, že i já vydělal 7530 Kč. A to se v sázení vůbec nevyznám.

tipy na sazeni2

Existují i špatné měsíce kdy se nedaří. V listopadu 2015 bych byl ve ztrátě skoro 14 000 Kč. Ale takové je holt riziko investování do sázek. Peníze nelze vydělávat bez rizika.

Chcete vydělat taky okolo 100 000 Kč za rok na sázení? Přidejte se k nám! Za minulý rok naše VIP tipy vydělali 95 830 Kč.

<< Přihlásit se k VIP tipům >>

reklama: