www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 04/25/2021 - 11:02

Chcete si pořídit krásnou ložnici plnou stylového vybavení podle posledních trendů? V takovém případě nakupte kvalitní nábytek podle následujících několika rad. Díky tomu získáte krásnou místnost věnovanou odpočinku a volným chvílím. A když si dobře poradíte s výběrem, bude i pořizovací cena všech kusů nábytku příznivá.

Jemné a světlé barvy

Aby byla ložnice co nejlépe zařízená, je dobré promyslet si celý koncept dopředu. Podle plánovaného nábytku zvolte barvu stěn. Chybu rozhodně neuděláte se světlými odstíny, kdy se nejlépe kombinuje právě bílá. Celkově jsou oblíbené hlavně světlé barvy, které je možné občas doplnit zajímavým kontrastem v podobě bytových doplňků či drobností na jednotlivých kusech nábytku.

Čistý skandinávský styl

Největší popularitě se těší skandinávský styl, který je vzdušný, světlý a v souladu s přírodou. Typické jsou bílé či dřevěné postele doplněné skříněmi a komodami ve stejných barvách. Naprostou klasikou jsou bílé skříňky s typickými černými úchytkami, které tvoří pěkný kontrastní detail. V duchu skandinávského stylu také platí, že méně je rozhodně více, takže nepřehánějte ani následné dekorování bytovými doplňky.

Dostatek úložného prostoru

Snad ve všech ložnicích bez ohledu na aktuální trendy je potřeba mít dostatečné množství úložného prostoru na všechno oblečení a další vybavení. S tím jsou spojené šatní skříně. Aktuálně jsou skvělou volbou skutečně velké skříně, kdy bohatě stačí jedna a vejde se vám dovnitř všechno potřebné. Pro optické zvětšení prostoru může být skříň navíc opatřena velkým zrcadlem. Pro dokonalý designový dojem navíc vybírejte skříň ve stejném dekoru a ideálně i ze stejné modelové řady. A pokud je přeci jenom přidat ještě trochu úložného prostoru například na menší předměty, přichází volba na praktické komody. Ty jsou opět dostupné v mnoha designech.

 

reklama: