www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 07/04/2019 - 09:22

Pokud jste se rozhodli investovat do bazénu, neměli byste zapomínat ani na to, že se dá zakoupit různé příslušenství. Současný trh nabízí různé druhy bazénů, přičemž zapuštěné provedení je v posledních letech jedno z nejžádanějších. Vybrat si můžete bazény přelivové, skimmerové, ale i vypláštěné těžkou fólií, přičemž každá z uvedených variant má své přednosti a úskalí.

Přelivové bazény jsou takové bazény, v nichž voda sahá až po samotný okraj. Voda, která se dostane přes okraj, končí v přelivovém žlabu, jenž bazén po celém obvodu lemuje. Skimmerové bazény mají zase na odvádění vody takzvaný skimmer. Ještě existují bazény s vypláštěním těžkou fólií, kdy s danou technologií je možné docílit originálních tvarů.

Jaké příslušenství vám nesmí chybět?

Jakmile tedy vyberete konkrétní druh bazénu, přejděte k vybírání vhodného příslušenství. V první řadě si určitě pořiďte bazénový vysavač, jenž vám ušetří spoustu práce. Rozhodně se vyplatí investovat do plně automatické varianty, takže potom stačí jen vysavač dát do bazénu a počkat, než se voda vyčistí. U ručního a poloautomatického vysavače musíte zapojit i sami sebe.

Dále mezi bazénové příslušenství spadají UV lampy a protiproudy. Užívat si tak můžete večerního koupání a s protiproudem si udržíte perfektní kondici. Jestliže vám chybí slaná mořská voda, žádný problém, protože zakoupit se dají slané úpravy vody.

Kdo příslušenství do bazénu nabízí?

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na filtrační čerpadla, čerpadla protiproudu, tepelná čerpadla, pískové filtrace či solární sprchy. Nabídka bazénového příslušenství je opravdu bohatá. Velice oblíbená je třeba značka BRILIX, která nabízí kvalitní komponenty s optimálním poměrem cena a kvalita. Vyberte si tedy příslušenství u firmy ALBIXON, která právě bazénové příslušenství BRILIX nabízí.

reklama: