www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/01/2020 - 19:02

Kdo má dnes na ruce obyčejné hodinky, které nejdou spárovat s telefonem, jako by ani nepatřil do 21. století. Všichni si dnes monitorují, kolik udělali kroků, jestli naspali dostatečný počet hodin nebo jak rychle jim bije srdce. Sportovci však něco takového dělali už dávno.

Sportovní hodinky uměly monitorovat tep či měřit vzdálenost, kterou uběhnete, už před spoustou let. Pak se však přidalo ještě připojení k telefonu. V současnosti se na trhu objevují buď chytré náramky, nebo chytré hodinky. Které si na sport zvolit?

Chytré náramky vypadají zajímavěji, zejména na štíhlých rukách

Chytré náramky jsou levnější, menší, ale méně toho umí. Vyrábí je opravdu spousta výrobců a dají se sehnat i do tisícovky. Možná lépe vypadají na dámských štíhlých rukách, kde by kulatý ciferník byl přes celé zápěstí. Obvykle umí měřit kroky, spánek, někdy i tep. S žádnými detailními informacemi ovšem nepočítejte.

Chytré náramky jsou vhodné pro lidi, kteří sportují rekreačně, případně se chtějí začít víc hýbat. Nabídnou základní analýzu a vypadají stylově.

Sportovní chytré hodinky toho zvládají víc

Potřebujete sportovní hodinky, s nimiž si můžete zajít plavat? Chcete, aby vám pomocí GPS přesně monitorovaly trasu běhu? Toužíte po detailní analýze spálených kalorií? Pak vyberte raději chytré hodinky pro sportovce. Mívají víc funkcí, ale také bývají větší a mnohonásobně dražší. Doporučujeme je pro sportovce tělem i duší či pro profesionály.

Nezapomeňte ani na děti

Někteří výrobci na děti myslí speciálně a vyrábí menší varianty svých produktů, které jsou obvykle také levnější. Týká se to jak náramků, tak hodinek. Pro děti by ale vhodnou volbou mohly být ještě čistě GPS lokátory. Ocení je zejména starostliví rodiče. Dítě bude mít pěkné obrázkové hodinky a vy ho dokážete lokalizovat s přesností na 5 metrů. Chytrý GPS lokátor umí dokonce upozornit, pokud se dítě vzdálí z oblasti, která je nastavená jako bezpečná.

Na trhu se prostě najde pro každého něco. Prozkoumejte nabídky prodejců elektroniky a přesvědčte se sami!

reklama: