www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 05/17/2020 - 22:13

Nyní je možná ještě období, kdy se na teplé letní dny těšíte. Až ale skutečně přijdou a budete se koupat ve vlastním potu, budete litovat, že jste se lépe nepřipravili. Ptáte se, jak se na tohle počasí dá připravit? Třeba pořízením klimatizace!

Klimatizace do domu už dávno není tím, čím bývala. Nejde o nevzhlednou obrovskou krabici, kvůli které v noci nemůžete spát, jak je hlasitá. Spíše naopak.

Decentní zařízení na zdi

Jak dnes vypadá klimatizace? Samozřejmě záleží na značce. Oblíbené jsou například klimatizace společnosti LG. Ta vyrábí minimalistická a jednoduchá zařízení, která připevníte na zeď, takže vám nikde nepřekáží. Díky unikátnímu šikmému ventilátoru a invertorovému kompresoru navíc nejsou ani příliš hlasitá.

Zařídí chladný a čistý vzduch

Co všechno umí moderní klimatizace? Chlazení vzduchu je základ, velmi důležité je však i jeho čištění. Během 60 minut dokáže takový čistič vyčistit více než 99 % přilnavých bakterií. Klimatizace zvládne vyčistit i sama sebe, na výměníku tepla se nevytváří bakterie ani plísně.

Moderní klimatizaci si nastavíte telefonem

Jak se klimatizace zavěšená na zdi ovládá? Žijeme v 21. století, takže samozřejmě telefonem! Stačí si nainstalovat aplikaci Smart ThinkQ pro chytrou domácnost od LG a vše vyřídíte na dálku. Dokonce ani nemusíte být doma. Klimatizaci si tedy zapnete třeba na cestě z práce, abyste přišli do vychlazeného bytu. Ano, je vhodná třeba i do panelových bytů. Možná z vlastní zkušenosti víte, že horní patra paneláku jsou v létě skleněným peklem. Klimatizace do bytu vás dokáže vysvobodit!

Kolik stojí klimatizace?

Nikdo vám neřekne přesnou cenu, dokud nezjistí bližší informace. Odborníci si s vámi dohodnou schůzku, obhlédnou si prostory a v případě zájmu vám navrhnou realizaci. Například společnost Encofa, která realizuje klimatizace Brno, je schopná klimatizaci nainstalovat do několika dnů. Přesto neradíme čekat, než horké dny přijdou. Zařiďte si příjemný vzduch raději s předstihem.

reklama: