www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 01/29/2016 - 23:07

Vyrazit na dovolenou letadlem je aktuálně velmi oblíbené. Z jakého důvodu? Tato možnost je spojena s několika výhodami, jako je:

  • Pohodlí
  • Rychlost
  • Nízké ceny

A tak není divu, že nabídka daných zájezdů neustále přibývá, stejně jako se zlepšují i služby, které na nich můžeme získat. Ve spolupráci s webem Dovolenaletni.cz se aktuálně podíváme na dva hlavní tipy, které vás letošní léto určitě nezklamou. A to pokud se rozhodnete zůstat v Evropě.

Tradiční země rozhodně zklamat nemusí

Co patří mezi oblíbenou klasiku Čechů? Je to zcela určitě Itálie a také Chorvatsko. A právě na druhou zemi se zaměříme, jelikož u ní jasně patrný neustálý vývoj a vzestup turistického ruchu. Už to nejsou jenom apartmány, kam přijedeme autem a vaříme si sami. Hitem posledních let je Chorvatsko all inclusive. Tedy dovolená známá spíše ze vzdálenějších resortů. A co je hlavní výhodou? Jistota bezplatné a neomezené konzumace nejenom jídla ale i nápojů. To vše totiž máte zahrnuto v ceně zájezdu. A ten nemusí být díky last minute i first minute nabídkám ani nijak výrazně drahý. K tomu přidejte průzračné moře, čisté pláže, ale i památky a bude jasné, že Chorvatsko nezklame.

Jako milovníci památek musíte vyrazit do Řecka

Zmínili jsme památky. Pokud je také milujete, je určitě ještě jedna země, kde nebude jejich milovník zklamán. Té se přezdívá kolébka antiky a každý jistě již tuší, o jakou dovolenou půjde. Je to dovolená Řecko all inclusive, která může být také spojena s komfortem bezplatných jídel, ale i nápojů. Dobře zvolená destinace s jistotou fakultativních výletů nejenom do okolí, ale i zajímavých historických měst zcela určitě uspokojí i toho nejnáročnějšího cestovatele. Zklamáni však nebudete ani ve chvíli, kdy máte raději odpočinek na pláži. Určitě nadchnou destinace ostrovní, jako třeba Rhodos, Kréta, nebo oblíbené Korfu.

reklama: