www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 01/11/2019 - 19:52

Mohlo by se zdát, že pokud se v zimě chcete vydat do zahraničí, nabízí se dvě varianty – buď hory, nebo teplo u moře. Ve skutečnosti ale vůbec nejste takhle omezení. I v zimních měsících lze absolvovat vydařený poznávací zájezd či si odpočinout v lázních.

Pokud si chcete odpočinout a načerpat síly na další školní semestr či pracovní rok, máte nespočet možností. Nemusíte se vydat za lyžovačkou ani válet na pláž. Vybrali jsme pár zájezdů z https://zajezdarna.cz, které můžete absolvovat v lednu.

Do přírody Štrbského Plesa

Na horách přece nemusíte jenom lyžovat. Zasněžené vrcholky hor si užijete i jako turisté. Ráno se hezky vyspíte, pak se půjdete podívat do centra, po obědě si vyšlápnete na dvouhodinovou procházku a večer si odpočinete na masáži. Zdá se vám tohle jako pohádka? Pak se vydejte na zájezd TOLIEAR – Štrbské Pleso. Cenově je velmi přívětivý a parádně si ho užijí i rodiny s dětmi.

Za poznáním Bratislavy

Praha je vyhlášená po celém světě, ovšem i hlavní město našich východních sousedů se má čím chlubit. Bratislava se svým hradem je úžasná. Můžete se podívat právě na tento hrad a pak třeba na ocelovou konstrukci obrácené pyramidy, kde sídlí budova Slovenského rozhlasu. Procházky po městě spojené s poznáváním místních zajímavostí se dají absolvovat i v zimě, když je proložíte návštěvami kaváren a restaurací. Hledejte zájezd PLUS – Bratislava.

Relaxace v Maďarsku

Jestliže si chcete odpočinout, vydejte se do maďarských termálních lázní. Většina hotelů má kryté hotelové bazény, nabídnou vám také masáže a další wellness aktivity. Cenové kategorie jsou různé, vybere si ten, kdo touží po dovolené za slušný peníz, i všichni, co si potrpí na luxus. Podívejte se například na zájezdy PELION – Tapolca, CARAMELL – Bükfürdö nebo PALACE – Hévíz.


reklama: