www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 06/13/2019 - 08:26
Proč v létě vyrazit na horskou chatu? Z několika důvodů. V první řadě tu uniknete před letními parny, které v těchto dnech sužují velkou část Čech i Moravy. A pak tu na vás čeká božský klid, o kterém se vám ani nesnilo.
Léto ještě pořádně nezačalo a venku to už pěkně pálí. Člověk je zpocený i v osm hodin ráno. Zchladit se na pár dní či týden v horách tak je velmi dobrý nápad. Přijměte pozvání do Jeseníků. Konkrétně do malebné vesničky na východní straně hlavního hřebene Hrubého Jeseníku. Tam na vás čeká nefalšovaná horská chata, ze které budete přímo uneseni. Zamlouvá se vám tento scénář? Čtěte dál.

Dovolená v Jeseníkách? Skvělá volba

Pro dovolenou v Čechách, která i letos bude v kurzu, hovoří několik faktů. V první řadě tu je bezpečněji, levněji a nepřelidněno. V malebné vesničce Filipovice, ve které se nachází kouzelný penzion s týmž názvem, tedy určitě. Místo je přímo stvořené pro dobrodruhy, romantiky a snílky, ale i pro všechny, kteří alespoň na pár dní touží uniknout ruchu velkoměsta.

Vydejte se na túru nebo na kolo

Můžete se tu jen tak toulat po kopcích a poznávat místní kraj. Nebo si dát trošku do těla a vydat se na nefalšovanou túru do jesenických hor, ať již na Šerák, Praděd nebo na Ovčárnu. Okolí ovšem máte možnost poznávat i z kola. Projížďky po místních stezkách i lesních cestách bývají skvělým adrenalinem. Nudit se tu zkrátka rozhodně nebudete.

Penzion s rodinnou atmosférou

Skvělé zázemí na vás čeká i v samotné chatě. Nečekejte jen pokoje na přespání, byť ani ty by vašemu zájmu neměly uniknout. Prostorný čtyřlůžkový apartmán s koupelnou a šatnou poskytne útočiště celé vaší rodině. Penzion Filipovice (na internetu hledejte pod odkazem ubytování Filipovice) ovšem nabízí mnohem víc. Zatímco malí caparti se vyřádí v dětském koutku, na trampolíně či venkovním hřišti, rodiče si mohou dopřát zasloužený odpočinek ve finské sauně a masážní odpočívárně. Večery přímo lákají k posezení pod pergolou nebo u ohniště s grilem.

Prostorná kuchyně i internet v ceně

Rádi si na dovolené sami vaříte? Žádný problém. K dispozici vám je prostorná a velmi štědře vybavená kuchyně s jídelnou. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří se neobjedou bez televize a internetu. A ti, již se neobjedou bez internetu. WiFi je zdarma v celém objektu stejně jako spousta televizních i filmových televizních kanálů. Pokud zkrátka ubytování Jeseníky, tak v penzionu Filipovice. Jsme si jisti, že nebudete litovat. Více informací najdete pod odkazem ubytování Jeseníky apartmány.


reklama: