www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 04/23/2016 - 10:33

Majestátní hory, temné lesy, příroda s čerstvým vzduchem, památná místa. Ano, mluvíme o Beskydech rozprostírajících se na severovýchodu Moravy. Ze zdejší bájné hory Radhošť se vám otevře výhled na daleké okolí. A v podhůří vás přiláká kouzelná Kopřivnice či Štramberk se stejnojmenným hradem. Nicméně jeden den k prozkoumání zajímavých bodů beskydské oblasti rozhodně nestačí, a proto byste si měli objednat alespoň na několik dní levné ubytování.

V období letních prázdnin do Beskyd míří rodiny s dětmi za cyklistikou, zamilované páry za romantickou atmosférou a starší generace za nenáročnou turistikou. Velice příjemné ubytování, které vás uspokojí vybaveností a cenou, se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Pustevny.

Ubytování Pod Pustevnama

Horská chata, která nabízí zázemí především pro rodiny s dětmi, má k dispozici dva samostatné apartmány pojímající celkem šestnáct lůžek s možností přistýlek. Apartmány disponují vlastní kuchyní s jídelnou, vlastní koupelnou a toaletou. Pokud s sebou přibalíte také cyklistická kola, bezpečně je uschováte v garáži. A můžete vzít na letní dovolenou také svého psího mazlíčka, protože v této chatě jsou zvířata vítaná.

Automobil zaparkujete na parkovacích místech přímo u domu. Příznivci dobrodružství, kteří do Beskyd míří autobusem, se projdou ze zastávky pouhých 300 metrů. Kdežto vlakové nástupiště je už trochu vzdálenější, a to 3 kilometry.

Rodinná chata se nachází v příjemné lokalitě, která je obklopená přírodou. Samozřejmostí je ničím nerušený klid doplněný cvrlikotem ptáčků. V těsné blízkosti je restaurace Hospůdka Na Maraláku, kde uspokojí své chuťové buňky celá vaše rodina.

Pravděpodobně vás bude zajímat cena ubytování, která se stane rozhodujícím faktorem. Jelikož se jedná o levné ubytování, cena je 250 korun za noc na jedno lůžko.

Beskydy
Foto zdroj: www.frenstatubytovani.cz

reklama: