www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 07/07/2021 - 05:51

Potřeba kvalitního spánku je nesporná. Na zdravém odpočinku se podílejí kvalitní a při troše štěstí také levné matrace. Podle jakých kritérií vybírat a jak poznat mezi širokou nabídkou matrací tu správnou? Nabízíme vám následující rozbor, který by vám měl pomoci, až budete potřebovat nahradit vaši starou matraci.

Levné matrace

Moderní technologie s sebou nesou nové trendy; dokážou vyrobit větší množství matrací najednou a vyvinout širokou škálu nových, lepších a levnějších materiálů. To vše ovlivňuje vývoj cen. Kvalitní matrace se tak stávají dostupnější a cenově přijatelné a zákazníci již nemusí sahat tak hluboko do peněženky jako v minulosti. Levné už dávno neznamená méně kvalitní!

Kde najít levné matrace?

Prodejci matrací se předhánějí v nabídkách skvělých cen. Pokud však hledáte nejlepší matraci za nejnižší cenu, vyplatí se sledovat slevy a nabídku akčního zboží. Touto cestou naleznete kvalitní matraci, na které výrobce nešetřil ani co do výrobní technologie, ani co se týče materiálu. Zajímavé mohou být i dárky, které prodejci zdarma nabízejí ke koupi matrace. Pokud vás lákají opravdu zajímavé slevy matrací a jako dárek oceníte například kvalitní polštář, právě jste našli svůj eshop! Třeba na tomto webu najdete opravdu širokou nabídku všech typů matrací, které dnes obsáhlý trh nabízí.

Z čeho vybírat?

Spánkem strávíme zhruba třetinu života, proto je třeba, aby matrace, na kterou uléháme, byla kvalitní a poskytovala potřebný odpočinek a zdravou regeneraci celého těla. V nabídce matrací se objevují například tyto novinky:

  • Polyuretanové matrace (z PUR) pěny – mají nízkou cenu, přesto jsou kvalitní, důmyslně vylepšené, pevné a elastické.

  • Matrace ze studené pěny HR – dokážou reagovat na teplotu těla i v ložnici; patří mezi ty, které se optimálně přizpůsobí tělu a splňují tak nároky kladené na kvalitní a klidný spánku.

  • Matrace z paměťové pěny – co se týče kvalitního spaní, patří paměťová pěna mezi to nejlepší, co může trh nabídnout. Měkčí vrstvy dokážou reagovat na kontury těla a ty vnitřní tvrdší jej zase podepírají a drží ve správné poloze. Na paměťovou pěnu nelze dopustit!

  • Taštičkové matrace – patří mezi představitele zdravotních matrací nového stylu! Jednotlivé taštičky obalují pružiny a vytvářejí tak kompaktní celek, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla v každé poloze. Kvalitní taštičková matrace v akci vás překvapí nejen svojí pevností, ale hlavně přívětivou cenovou hladinou...

  • Kokosové matrace – léty vyzkoušená klasika, o jejíž funkčnosti nelze pochybovat. Kokosová vlákna tvoří jednu z horních vrstev matrace a poskytují tvrdší podporu než její protější strana z polyuretanové pěny. Výhoda matrace je tedy její dvojí možná pevnost.

  • Sendvičové matrace znamenají několik vrstev těch nejkvalitnějších pěn, jejichž soubor zajišťuje to nejpohodlnější spaní, podle vašich požadavků.

 

Jak podpořit dobrý relax?

Správně vybraná podložka na spaní je velmi důležitá. A nejen ona. Dobře vybraná postel s kvalitními rošty ovlivňuje spánek z velké části. Jaké další faktory mají vliv na náš spánek, usínání a kvalitní odpočinek? Zde je pár rad, co dělat a čemu se vyhnout během celého dne, aby náš spánek stál za to!

A jak je to s vámi? spíte jako Budulínek, nebo spíše jako princezna na hrášku? Vyhovuje vám vaše matrace, nebo byste si už raději koupili novou a lepší? Jestliže ano, řídili byste se doporučením specializovaného prodejce, nebo byste především kladli důraz na to, aby nebyla příliš drahá? Myslíte si teď, že se dá levně koupit matrace, která bude skutečně kvalitní? Už jste se někdy v souvislosti s matracemi nechali napálit?

Vaše zkušenosti nás budou zajímat.

levné matrace.jpg

reklama: