www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 03/10/2017 - 16:45

Hokejové mistrovství sledují hokejový fanoušci nejenom proto, že milují tento sport jako takový, ale také proto, že se MS v hokeji 2017 účastní také náš tým. Chcete vědět všechny důležité informace?

První, doslova nejdůležitější informací je to, v jaké skupině bude tým, který povede Josef Jandač, bude konkrétně hrát. Tyto informace už jsou delší dobu jasné. Bude to skupina B, která bude hrát své zápasy v Paříži. To má pro tuzemský tým poměrně velkou nevýhodu, jelikož pokud se nám bude dařit, bude nutné se následně stěhovat, jelikož následná utkání budou hrána právě v Německu.

Jaké týmy naše reprezentace v rámci MS v hokeji 2017 potká?

Jasno je také o tom, s jakými týmy se naše reprezentace konkrétně potká. Pokud budeme konkrétní, tak je to třeba Švýcarsko, Bělorusko, ale také Norsko, domácí Francie a Slovinsko. Zapomínat ale nesmíme ani na ty nejsilnější. Ve skupině B se v rámci MS v hokeji 2017 utkáme také s aktuálními mistry světa, kterými je tým Kanady. Stejně tak nás čeká také Finsko, které na loňském šampionátu bylo ve finále, ve kterém nakonec zklamalo. Je tedy jasné, že v tomto směru program MS v hokeji 2017 rozhodně slibuje velmi zajímavou podívanou pro každého fanouška.

Náš tým na Mistrovství světa v hokeji 2017 hraje již první den

Co by vás jako hokejové fanoušky také rozhodně mohlo zajímat, to je i informace o tom, kdy vlastně můžete český tým vidět. Bude to hned v úvodní den, kdy Mistrovství světa v hokeji 2017 bude samozřejmě začínat. Tímto dnem je už tradičně pátek. Tentokrát je to správné datum 5. května. Právě v tento den nás také čeká jistě jeden z těch nejtěžších zápasů, které se budou hrát. Půjde o zápas večerní a tím soupeřem, proti kterému nastoupíme, bude již zmíněná a samozřejmě i favorizovaná Kanada. Pokud jde o přesný čas, kdy toto důležité utkání začne, potom je naplánováno na 20:15.

reklama: