www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/06/2017 - 12:28

Nestihli jste si po zápase svého oblíbeného fotbalového klubu pořídit pěknou mikinu, šálu i tričko zakoupit ve fanshopu? Nezoufejte. Díky specializovanému obchodu seženete propagační produkty se značkou oblíbeného týmu přehledně na jednom místě, dorazí k vám poštou a vy se budete moci radovat z vítězství i smutnit z porážek v barvách klubu, ke kterému vaše fanouškovské srdce tíhne.

Fandění v klubových barvách je dvojnásobnou radostí

Přehledně řazené kategorie vás na fandime.eu navedou k fotbalovému klubu z českých luhů a hájů – AC Sparta Praha, FC Baník Ostrava, SK Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Bohemians Praha 1905, nebo dokonce do zahraničních končin – Francie, Anglie, Skotska, Německa a Itálie. Zde už si můžete v pohodlí domova vybírat dětské pyžamo, povlečení do postele, dámskou i pánskou mikinu, kterými obdaříte členy své domácnosti. Kravata potěší kolegu v práci, stejně jako šály, batůžky, trička nebo náramky vaše spřízněné duše z „mokré čtvrti“, se kterými se pravidelně stýkáte v hospůdce, sledujete fotbal i jiný sport a společně fandíte oblíbenému družstvu.

Nabídka fanshopů z Česka i zahraničí přehledně na jednom e-shopu

Kdo často vyráží se svým týmem fandit na výjezdy do zahraničí, nebo i klidně po české kotlině, neměl by zapomenout vybavit se výrazným oblečením, vlajkou, plackou, aby i ostatní lidé, kteří ani nevědí, že se nějaký fotbal či jiný sport hraje, pochopili, oč při pravém fandění kráčí. Slušnost a úcta k soupeři by se měly stát samozřejmým krédem slušného fanouška, jenž pouze zaníceně podporuje svůj nejoblíbenější tým. Fanshopy oblíbených českých fotbalových klubů samozřejmě nezejí prázdnotou, ale pokud nestíháte osobní návštěvu konkrétní prodejny, sáhněte do bohatého sortimentu e-shopu fandime.eu.

fanshop

reklama: