www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/06/2021 - 09:48

Ať už jste si pořídili štěňátko, které sežvýká vše, na co přijde, nebo máte staršího pejska, jenž je součástí rodiny již několik let, oba budou mít jedno společné. Budou mít ohromnou radost, když jim pořídíte novou hračku, s níž se dokážou zabavit klidně i dlouhé hodiny.

Jak vybrat správné hračky pro psy?

Čas, co věnujete hře se svým domácím mazlíčkem, je velice cenný, protože se baví nejenom váš pejsek, ale také vy se alespoň na chvíli zbavíte všech těch starostí a stresů, které zažíváte celý den v práci. Jediné, co potřebujete, jsou nezničitelné hračky pro psy, protože hafani se často zaberou do hraní a neodhadnou sílu svých zubů – což vede k neustálému ničení hraček a nakupování nových. Nebo někdy z lítosti, že nejste doma, své hračky prostě roztrhají. Toho budete ušetřeni s kvalitní hračkou.

Proč svému pejskovi pořídit hračky?

Říkáte si, proč byste měli kupovat svému psímu mazlíčkovi hračky, když ho tak fascinuje všechno, co leží v domácnosti na zemi? Odpověď je jednoduchá – bezpečnost. Tyto předměty mohou mít ostré hrany nebo třeba malé částice, které mohou pejska poranit, když je spolkne. Takže jakkoli jsou pro pejsky atraktivní, měli byste od nich držet tyto nebezpečné věci dál.

Pokud má tedy váš pejsek své oblíbené hračky, ostatní věci je nebudou zajímat – a vaše domácnost se tak stane bezpečnější. A také předejdete tomu, že se vrátíte z práce domů a zjistíte, že se váš byt proměnil v místo, kde spadla bomba. Další výhodou hraček pro psy je fakt, že je dokážou udržet jak v dobré fyzické, tak i psychické kondici. Takže investice do nezničitelných hraček pro psy se vám brzo vrátí.

Pozor na nevhodné hračky

Velikost hraček byste měli volit podle velikosti vašeho pejska, samozřejmě. Například míč by měl být tak velký, aby se psovi vlezl mezi zuby, ale ne zas moc malý, aby jej mohl omylem spolknout. Vyhněte se také hračkám, které mají na sobě například stuhy, šňůry či jiné části, které by mohly vašeho pejska ohrozit. Nezničitelné hračky pro psy jsou v tomto případě nejlepší volbou.

Podporujte pejskovu přirozenost

Každý pes má svou divokou stránku, která se přirozeně občas projeví. Proto byste mu měli pořídit hračku, jež ho zabaví na dlouhou dobu. Tvrdé gumové a vinylové hračky jsou pro akční domácí mazlíčky nejlepší volbou, protože jim dají opravdu zabrat. Budou je dlouho žvýkat, přenášet, a hlavně přemýšlet, jak by je zničili. Na trhu je spousta tvarů a typů takových nezničitelných hraček.

Další výhodou hraček pro psy z těchto materiálů je, že jsou snadno omyvatelné – a hygiena vašeho psa je nesmírně důležitá. Jednoduše je po hraní umyjete vodou, na rozdíl od látkových hraček, které musíte prát zvlášť v pračce.

Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi to nejlepší.

reklama: