www.katedrala.cz


         
Obklady
Vložil/a grafické studio..., Po, 04/06/2020 - 09:23

Nabízíme luxusní přírodní kamenné obklady a kamenné dlažby z Balkánské ruly. Zaměřujeme se na prodej přírodního kamene -  konkrétně na Balkánskou Rhodobskou rulu, která se těží v lomu výhradně na pomezí Bulharsko - Řeckých hranic. Svými fyzikálními a chemickými vlastnostmi je kvalitou jediná svého druhu. Na trhu v České Republice je tento přírodní kámen vzácností.

Vložil/a Tomáš Zackl, St, 04/10/2013 - 00:25

Provádím veškeré zednické, obkladačské, sádrokartonářské práce většího i menšího rozsahu v Hradci Králové a okolí.
- Rekonstrukce domů, bytů, bytového jádra, koupelny
- Obklady koupelen, kuchyní i fasád
- Dlažby na terasách, balkonech, schodiště
- Zateplení domu polystyren, vata
- Sádrokartonové stropy, příčky, předstěny
- Betony, omítky, štuky, stěrky
- Sanace zdiva, opravy komínů, rekonstrukce balkonů
- Zdění plotů, příček
- a další práce

Vložil/a jardajarda, So, 02/02/2013 - 20:57

Kompletní obkladačské práce, pokladačské a dlaždičské práce a drobné zednické práce na území Domažlice, Kladno, Praha. Zajišťujeme stavbu krbů a kachlových kamen. Provádíme nové obklady a dlažby, ale také rekonstrukce obkladů a dlažeb.

Vložil/a gabiony, St, 07/04/2012 - 11:32

Gabiony jsou speciální drátěné konstrukce, které se vyplňují různými materiály podle způsobu jejich využití. Gabiony se využívají pro stavební účely, ale dají se použít také jako okrasné stavby do exteriérů i interiérů. Základním prvkem gabionové konstrukce je pravidelná síť z ocelových drátů, která má nejčastěji tvar kvádru.

Vložil/a vacllav, St, 01/26/2011 - 01:27
Provádím všechny stavební a zednické práce - zdivo,omítky, fasády, podlahy betonové, obkládání stěn, pokládání dlažeb, opěrné zídky, schodiště, oplocení, kamenné dlažby, izolační a zateplovací práce,zateplování budov,půdní vestavby, montáže sádrokartonu, koupelny a wc včetně instalatérských prací, bourací práce, ... 
Vložil/a prazskypartner, So, 03/20/2010 - 16:10

Zadejte si poptávku na malířské práce, lakýrnické práce, obkladačské a zednické práce. Sádrokartonářské práce. Je to nejefektivnější způsob jak sehnat řemeslníka nebo firmu pro Vaše práce.

reklama:

Syndikovat obsah