www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 05/13/2021 - 01:26

V současné moderní době jsou kanalizace vnímány jako samozřejmost, protože se jedná o velice důležitou součást zabydlených oblastí. Přitom si spousta lidí ani neuvědomuje, že může dojít k poškození kanalizace. Potom na scénu přichází odborné firmy, jenž se věnují opravám, čištění a dalším pracím, které jsou s údržbou kanalizací spojeny. V následujících řádcích vám jednu takovou společnost představíme a seznámíme vás s jejím portfoliem služeb.

Jednou ze společností, která zajišťuje opravy kanalizace, je IBOS a.s. působící v Českých Budějovicích a okolí.

Opravy kanalizace

Opravy kanalizačních závad jsou technicky náročné, a proto je důležité svěřit práci do rukou opravdových profesionálů. IBOS a.s. zajišťuje bezvýkopové opravy kanalizace, a tím pádem se snaží odstavit kanalizaci na minimální dobu. Práce je tak maximálně efektivní.

Monitorování kanalizace

Kromě oprav vám IBOS a.s. umožní monitorování kanalizace, abyste zjistili její stav. Disponuje speciálními systémy, pomocí nichž jste schopni předcházet havarijním situacím. Podle výsledku monitorování naplánujete investice, které vložíte do renovace kanalizační sítě. Společnost má k dispozici zařízení, která jsou určena pro monitorování domovní kanalizace, ale nechybí ani vskutku propracované systémy.

Systém má k dispozici přesnou kamerovou hlavici, jenž nabízí spoustu dalších funkcí. Hlavici je tak možné zvedat, natáčet ji do požadovaných úhlů, měřit spády a podobně.

Vysokotlaké čištění

Ze seznamu služeb za zmínku stojí ještě vysokotlaké čištění stokových sítí. Zbavíte tak kanalizaci sedimentů a dalších předmětů, které tam nemají co dělat. Pro vysokotlaké čištění se používají vysokotlaké přístroje, které si poradí i s ucpávkami a usazeninami.

Nemusíte se tedy o nic starat. Všechno vám zajistí odborník na opravy a čištění kanalizací.

reklama: