www.katedrala.cz


         
Potraviny
Vložil/a katalogy visi, St, 12/19/2018 - 12:24

Nabízíme prodej čerstvých ryb přímo v centru Tábora. Ryby na počkání opracujeme. Nabízíme kapří filety - rybí maso bez kostí, skvělá surovina na kapří hranolky. Široký sortiment rybích salátů, uzených ryb i mražených mořských ryb a plodů moře. Vánoční kapři a pstruzi na grilování.

Vložil/a pshk, Po, 03/23/2015 - 15:24

Kustovnice čínská jsou drobné ovocné plody, které jsou u nás k dostání především jako sušené nebo ve formě vylisované šťávy. Konzumace kustovnice čínské se rozhodně doporučuje pravidelně, protože toto ovoce obsahuje spoustu cenných látek. Údajně se jedná až o nejvýživnější plody na naší planetě. Kustovnice čínská neboli goji je známá pro své pozitivní účinky na trávení, imunitu, hladinu krevního cukru či cholesterolu.

Vložil/a georgino, Pá, 11/21/2014 - 00:43

Pěstování a prodej českého česneku. Rodinná firma se zelinářskou tradicí přes 20 let. Prodej česneku přímo ze dvora na farmě nebo pře eshop.

Vložil/a nvn, Čt, 10/24/2013 - 11:23

Osvětový blog o zdraví a výživě na základě osvědčených poznatků ze všech oblastí medicíny pro vás píše specialistka na výživu a zdravotní prevenci Margit Slimáková. Pravidelné články a zdravé zprávy, první pomoc při zdravotních potížích, encyklopedie pojmů, výživové poradenství a přednášky pro školy či veřejnost.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 12:20

 O rakytníku můžeme slyšet čím dál častěji. Jedná se o drobný stromek, který si můžete vsadit i na svou zahrádku. Má malé plody, které obsahují značné množství vitamínu C, kromě něj také vitamíny A, D, B nebo E. Obsahuje také mnoho užitečných minerálů. Z jeho plodů se vyrábějí zavařeniny, šťávy, sirupy a také oleje. O tom, jak tyto produkty užívat nebo jak rakytník řešetlákový pěstovat, se dozvíte na webu Rakytník-řešetlákový.cz. Rakytník pomáhá vnitřně i zevně.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 12:17

 Ostropestřec mariánský na první pohled připomíná bodlák. Jedná se o rostlinu, která se přirozeně vyskytuje na pobřeží Atlantiku. Využívají se především její plody, ze kterých se lisuje olej, vyrábí čaj a které jsou vhodné i pro přímou konzumaci. Jak působí plody ostropestřce mariánského se dozvíte na stejnojmenných webových stránkách Ostropestřec-mariánský.info, kde si můžete přečíst i informace o konkrétních produktech. Ostropestřec se doporučuje užívat především těm, kteří mají problémy s játry.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 12:16

 Kustovnice čínská je jedním z nejvýživnějších druhů ovoce. Obsahuje vitamíny, minerály, je bohatá na aminokyseliny i stopové prvky. Mezi její pozitivní účinky na lidský organismus patří například, že posiluje imunitu, zlepšuje zrak a kvalitu spánku, zpomaluje stárnutí nebo zmírňuje lupénku. Na toto ovoce se zaměřuje web Kustovnice-čínská-goji.cz, na kterém najdete kromě přehledu vlastností a účinků kustovnice také možnosti jejího použití včetně chutných receptů. Kustovnice tak může být součástí každého jídelníčku.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 12:12

 Grilování na kameni přináší nespočet výhod. Je zdravější, rychlejší a maso či zelenina připravená na kameni je také chutnější. Objevte webové stránky Kameny na grilování, kde si můžete přečíst vše o grilovacích kamenech. Zjistíte zde například, z jakých materiálů se kameny vyrábějí nebo jak o ně správně pečovat. Rovněž zde najdete tipy, jak na kameni správně grilovat.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 13:37

 Mladý ječmen spolu s chlorellou a spirulinou představuje užitečného pomocníka při očistě organismu. Jedná se o mladé zelené výhonky ječmene, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a stopové prvky nezbytné pro správné fungování našeho organismu. Šetrnou metodou je ječmen přeměněn na sypký prášek, ze kterého si každé ráno můžete připravit výživný nápoj. Web Zelený-mladý-ječmen.cz vás informuje nejen o účincích ječmene, ale také o způsobu jeho přípravy. Dozvíte se, na co vše je ječmen dobrý a co vše obsahuje.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 13:36

 Jablečný ocet je skvělým pomocníkem v každé studené kuchyni. Můžete ho používat do salátů nebo si z něj připravit ranní osvěžující nápoj. Jablečný ocet je bohatý na vitamíny skupiny B, niacin a kyselinu pantothenovou. Jablečný ocet působí příznivě na zažívání, problémy s nespavostí nebo s nechutenstvím. Je vhodný rovněž na zevní použití - například navrací lesk zplihlým a mastným vlasům. Webové stránky Jablečný-ocet.cz vám přinášejí mnoho informací o tomto produktu získávaném z jablek.

reklama:

Syndikovat obsah