www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/19/2023 - 14:36

Hledáte exotické místo pro dovolenou v příštím roce? Nechcete zájezd, kam jezdí skoro všichni, zároveň ale nejste tak bohatí, abyste si vyrazili do luxusní destinace? Volte zlatou střední cestu. Tu nabízí Srí Lanka, úžasný ostrov, který láká cestovatele s vytříbeným vkusem.

Srí Lanka dovolená – co uvidíte?

Chorvatsko, Bulharsko, Kanáry… To jsou destinace, kde budete zakopávat o Čechy. Před lety byla méně dostupným trendem Dubaj, ovšem i dnes tam jezdí docela dost našinců. Proto se další atraktivní a dostupnou destinací stalo Bali. A ve stejné pozici je i ostrov v jihovýchodní Asii. Srí Lanka dovolená je ideální možností, jak poznat jinou kulturu a užít si nevšední půvaby exotické přírody i moře. Podívejte se na poznávací zájezd na Srí Lanku - za krásami exotického ostrova od CK Redok. Jedná se o termín 11.3.-22.3.2024. Zdá se vám brzy přemýšlet nad dovolenou v této době? Nemyslete si, kapacity se tenčí, protože tento zájezd je určen pro menší skupiny, což zajišťuje autentičtější zážitek.

CK Redok – Srí Lanka

Co váš čeká na tomto zájezdu? Krásné památky, skvostná příroda, pláže se zlatavým pískem a tyrkysovým mořem. Podíváte se i do jeskynních chrámů se starodávnými freskami, třeba se oddáte léčebné ayurvédě. Rozněžní vás nejstarší sloní sirotčinec, kde se starají o zraněné slony nebo opuštěná mláďátka. Poznáte zde výrobou ručního papíru ze sloního trusu, kdo bude chtít, na slonovi se sveze. Právě zde se přiblížíte k pěstování jedné ze základních potravin – rýže. Velmi propracovaný systém zavlažování rýžových políček vás nadchne. Samozřejmě nebudou chybět ani Buddhovy chrámy. To ale není zdaleka vše, protože jde o opravdu nabitý zájezd, kde poznáte historii, přírodní krásy, poležíte si u moře, seznámíte se těsně s tamní mentalitou i živočichy, které vidíte přes zábrany v našich zoo.

Foto: CK REDOK

reklama: