www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 12/19/2020 - 00:26

Máte rádi relax v teple, ale klasická sauna je pro vás až moc velké peklo? Zkuste infrasaunu. Její účinky jsou intenzivnější, protože teplo vámi prostupuje pomaleji, zároveň se nepotíte ve skoro 100 °C.

Infrasauna je komfortnější

Co je infrasauna? Klasická kabinka, která je vyhřátá na 45–60 °C. Můžete se zde saunovat déle než v klasické sauně, doporučuje se doba 25–45 minut. Nemusíte opakovat saunování, stačí si užít v klidu tuto jednu fázi. Přitom infrasauna má stejný pozitivní vliv jako klasická finská. Infrasauny navíc budou vyhovovat i lidem, kterým se ve vysokých teplotách motá hlava nebo mají potíže s vysokým krevním tlakem. Lze si tak užít blahodárné účinky infrasauny a nemusíte u toho vypotit duši.

 

Jaká infrakabina se nabízí?

V nabídce prodejců máte hned několik typů inrasaun. Vždy vybírejte od spolehlivých prodejců, kteří se specializují na tyto produkty. Modely z hypermarketů vám takový servis nenabídnou. I tak je cena od profesionálních firem příznivá. Modely jsou zhotoveny z nejlepších materiálů, takže vám kabina vydrží desetiletí. A vybere si každý, wellness studia i běžní lidé, kteří si budou přát infrasaunu do bytu. Nejčastěji si lidé pořizují infrasaunu pro dvě osoby, kde si v romantickém duchu můžete užívat relax se svým partnerem. Infrakabiny jsou zhotoveny podobně jako klasické sauny. Vnitřek je zhotoven z masivního dřeva, exteriér rovněž obkládá kvalitní systém dřevin. Samozřejmě, pokud jste náročnější, lze mít luxusnější variaci infrasauny. Jestli vlastníte designový dům, budete potřebovat, aby do něj sauna zapadla vzhledově. Můžete si vybrat z nabídky vyloženě luxusních infrasaun, nebo si nechte zhotovit infrakabinu na míru. Přesně se přizpůsobí dispozicím vašeho domova tak, abyste měli svůj koutek relaxu kdykoli k dispozici. Podívejte se na nabídku osvědčeného prodejce Sauna.cz, jaké máte možnosti a jaký servis se vám nabízí.

reklama: