www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 11/01/2021 - 01:23

Zařizujete byt, ale zjistili jste, že jeho dispozice nejsou úplně ideální a velikost místností odpovídá spíše liščí noře? Žádný strach, vše má řešení, dokonce i ty nejmenší domácnosti mohou vypadat útulně a vzdušně. Stačí jen obrátit se přímo na výrobce nábytku a zapomenout na obchody, kde seženete akorát standardizované vybavení.

Na perfektní kuchyni nenarazíte v obchodě

Máte-li atypické pokoje ve svém domě nebo bytě, pak je vždy nejlepším řešením nechat si udělat vybavení od truhláře, který místnosti přeměří a uzpůsobí výsledný produkt jejich dispozicím. Nejčastěji nastává problém s kuchyňskou linkou. V prodejnách s nábytkem jsou nabízené kousky ve většině případů prodávány v konkrétním rozměru a provedení. Pokud chcete, aby linka byla funkční a vypadala dobře, svěřte ji do rukou truhláře, který vyrábí kuchyně na míru. Kromě toho, že získáte linku, která přesně sedí do vaší kuchyně, si můžete navíc zadat požadavky na její design a další prvky.

Vestavěný nábytek pro úsporu místa

Nejen kuchyně se ale často hůře zařizují. Jestli váš byt disponuje menšími pokoji, kam se toho moc nevejde, je potřeba hodně šetřit místem a podle toho vybírat nábytek, což nemusí být zrovna hračka. Šikovný truhlář si ale i s tímto problémem jednoduše poradí. Úložné prostory elegantně vyřeší vestavěné skříně, kam schováte oblečení, ložní prádlo, ale také mnoho dalších věcí. Díky tomuto provedení ušetříte dostatek místa, abyste například mohli svým ratolestem pořídit do pokojíčku dětský nábytek.

Jedním z ověřených výrobců nábytku na míru je společnost Hopla, zajišťující služby truhlářství Praha-východ. Pokud pocházíte z tohoto regionu, můžete se na tento podnik obrátit prakticky s jakýmkoliv požadavkem ohledně výroby nábytku na míru. Poradí si i s těmi nejmenšími byty a nestandardními dispozicemi.

reklama: