www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 09/01/2021 - 09:43

Každý si je jistě vědom faktu, že realizací zahrady práce na ní zdaleka nekončí. Spíše nás čeká o mnoho náročnější část, kdy je třeba ji opečovávat, abychom se z ní mohli těšit celý rok. Nezbývá-li vám na zahradní práce příliš času, vsaďte na profesionály. Vyplatí se zejména při náročnějších nepopulárních činnostech.

Do čeho se raději sami nepouštět

Jedny z nebezpečných zahradních prací jsou rizikové kácení stromů, ořez stromů a živých plotů. V těchto případech hrozí riziko úrazu zejména, pokud nemáte dostatečné zkušenosti a vybavení. Profesionálové si poradí s kácením stromů i frézováním objemných pařezů snadno, a to díky speciální technice a školení ohledně bezpečnosti práce. Pomocí rychloběžné lesní frézy provedou frézování pařezů a půdy rychle a efektivně. Dokonce dokáží zlikvidovat kořeny až do hloubky 30 cm.

Pokud je rekultivace zahrady na pořadu dne

Staré zanedbané zahrady potřebují v prvé řadě likvidaci náletových dřevin. Ta se provádí buď pomocí techniky, nebo na špatně přístupných místech ručním výřezem. Strojově lze efektivně zlikvidovat 5 000-20 000 m2 za den. Údržba zeleně a rekultivace obnáší rovněž sekání a sběr trávy, její vyžínání při výsadbě stromů. Velmi přínosné jsou vertikutace a mulčování travnatých ploch, díky čemuž se lehce zbavíte mechu a travní plsti. Trávník se tak provzdušní a lépe zakoření.

Žádné starosti se sněhovou nadílkou

Zimní údržba komunikací patří k namáhavým pracím, do nichž se nikomu moc nechce. I v tomto případě je možné přizvat si odborníky, kteří si s odklízením sněhu hravě poradí. Zimní údržba silnic a komunikací se týká též úklidu sněhu z chodníků, parkovišť a firemních areálů. Veškeré uvedené služby pro vás zajistí LUKÁŠ DUBA / +420 605 767 482 / info@sluzby-levne.cz. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.sluzby-levne.cz.

reklama: