www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/15/2011 - 04:52

 

Montáž satelitu nabízíme ZDARMA

(platí na území Čech - pokud by byl zájem i na Slovensku napište - zkusíme zařídit.)

Dostanete tak ZDARMA parabolu, LNB konvertor, držák satelitu, kabely i konektory. Práci montéra na 2 hodiny ZDARMA. Zapůjčen za 1 Kč měsíčně dostanete i Media Box. (pouze v případě, že práce bude náročnější a trvat déle než 2 hodiny - připlatíte montérovy na místě cca 200 Kč za hodinu)

Měsíčně vás pak bude stát sledování placené satelitní TV pouhých 249 Kč a budete moci sledovat :

A k tomu další desítky programů  :


 

 

Pokud byste chtěli satelit na více televizí – můžete ho mít na 2 televize za 349 Kč, nebo na 3 televize za 449 Kč měsíčně. Na jednu TV vás tak program vyjde na 149 Kč měsíčně ! Podmínkou je jen minimální doba užívání 12 měsíců.

Pokud je na vás 299 Kč měsíčně moc – můžete platit jen 149 Kč za verzi Direct Light, kde je z hudebních programů : Óčko, 1 Music Channel, Musiq 1, Party TV, Music Box Slovakia. Kromě toho další mimohudební programy samozřejmě (ČT1,ČT2, ČT24, TV Nova, Prima TV, Prima COOL, Prima Love, STV1, STV2, Markíza, TV Joj, Joj Plus, TV Doma, TV Barrandov, Lux TV, Patriot, TV8, BBC World, CNN, SKY News, Bloomberg, TA3, Central Europe TV, m2, Duna TV, Duna II Autonómia, RTR Planeta Russia, ČT4, STV3, Poker Channel)
Zde však nemáte na montáž slevu – zaplatíte za ni 1800 Kč.

Pokud vás nabídka zaujala pište na email info@katedrala.cz a nebo vyplňte formulář :

 

Křestní jméno

Příjmení

Váš email

Pokud chcete uveďte telefon

Napište odkud jste

reklama: