www.katedrala.cz


         
Vložil/a Misule, Út, 04/23/2013 - 11:24

Jste sportovní typ a máte rádi jízdu na kole? Využijte tohoto dopravního prostředku i ve městě! Dopravujte se snadno do práce, nebo na menší nákup. Moderní a stále vyhledávanější způsob dopravy Vás nebude stát ani korunu!

Rychle a ekologicky!

Z bodu A do bodu B - tak zní moto řady Kellys Tour. Ženy i muži stále častěji využívají pro svou osobní přepravu městská, čili  cestovní kola Kellys.  V základní výbavě najdete vždy osvětlení, blatníky, nosič a stojan. Pohyb po městě je tedy svižný a praktický.

Cestovní kola Kellys jsou řešeny designově jako celek a proto se těší stále větší oblibě. I Vy si jistě vyberete vhodné kolo z řady dámských, či pánských.

Abyste se dostali z bodu A do bodu B

Cestovní kola KellysDnes tato myšlenka získává nový – ekologický rozměr a v mnohých městech se stává alternativou vúči automobilové dopravě. Kellys ji přetavili do modelů řady cestovních kol Kellys Tour. Postavili solidní dopravní prostředky pro každou příležitost, bez ohledu na počasí nebo světelné podmínky.  Cestovní kola Kellys  Vás spolehlivě a pohodlně převezou nejen městskou džunglí, ale i venkovskou cestou. Při jejich navrhování kladli důraz na vysoký komfort jízdy, jednoduché ovládání, bezpečnost a minimální údržbu. Ve výbavě najdete dokonalé osvětlení, blatníky, nosič a stojan, u některých modelů 

integrované řazení v zadním náboji. Ideálním doplňkem pro městské křižovatky je dynamo s akumulátorem v předním náboji, který zajistí svícení i po zastavení.  Cestovní kolo Kellys  Tour pro vás bude pracovat vždy spolehlivě. 
 

reklama: