www.katedrala.cz


Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 08/30/2022 - 10:26

Zařídit dětský pokoj je někdy náročné. Rodiče chtějí pro své děti to nejlepší a to se týká i dětských pokojů a jejich uspořádání. Dítě v ní tráví celé dětství, proto by v ní měl dětský nábytek vzbuzovat klid a zvelebovat fantazii.

Ověřený dětský nábytek ze Slovenska

Existuje mnoho firem, které se zabývají dětským nábytkem. Mezi nimi je také e-shop s masivním nábytkem dřevko, který nabízí širokou škálu nábytku do dětského pokoje. Na své si v něm přijdou nároční rodiče, nerozhodné děti i vlastní návrháři. Pokud hledáte a zařizujete pokoj svému dítěti, nechte se unést barvami a dětskými tvary.

Hledáte-li dětský nábytek, pozornost by měla být v první řadě věnována dětské posteli. V ní bude malá ratolest trávit spoustu času. Díky kvalitní dřevěné posteli a dětské matraci bude vývoj její páteře správný. Vyberte si domečkové dětské postele, patrové postele, které ušetří více místa či doplňky k posteli jako ochranné bariéry a zábrany.

Drevko.cz nabízí také praktické dětské skříně vybavené tyčemi na zavěšení oblečení zásuvkami a prostornými policemi. Vybrat si můžete jednoduché bílé 1dveřové skříně, barevné 2dveřové skříně či šatní 3dveřové skříně. Opravdu půvabný nábytek můžete doplnit o dětské regály a knihovny, do kterých si vaše ratolest může vystavit a pokládat oblíbené knížky a hračky.

Pokud zařizujete dětský pokoj školákovi, nepostradatelnou součástí je i dětský psací stůl. Na výběr máte bílé psací stolky se šuplíkem, minimalistické stolky, i barevné stolky pro chlapce a dívky do středoškolského věku. Kromě toho jsou k dispozici také skříňky a kontejnery pod stůl, které přinesou další extra prostor. Jednotlivé prvky s sebou dokonale ladí, takže se nemusíte bát že něco netrefíte.

Bonusem jsou také kompletní dětské sestavy nábytku, které jsou navrženy tak, aby usnadnily práci a hledání všem rodičům. Dětské sestavy jsou určeny pro nejmenší a vybavené postýlkami a přebalovacími komodami, dále pro školkaře, kterým stačí domečková postel a pěkná komoda, a také žákům a studentům, kde najdete TV stolky, psací stolky a patrové postele pro sourozence. Vyberte si barevnou Mobi kolekci, chlapeckou sestavu Delta, či minimalistickou sestavu Swing.

Sedněte si pohodlně k počítači a objednejte si kvalitní a stylový nábytek pro sebe a své dítě na drevko.cz. Kromě toho můžete dětem udělat radost i dřevěnými ekologickými hračkami, které vydrží léta.

 

reklama: