www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 05/09/2020 - 01:30

Stavební buňky k pronájmu jsou skvělým řešením nejen pro stavební firmy, které je využívají jako zázemí pro své zaměstnance. Hodí se i jako obytné kontejnery, kanceláře či sklady.

Kontejnery a stavební buňky mohou sloužit v podobě objektů pro dočasné, ale i trvalé použití. Typické využití mají na stavbách a staveništích, hodí se pro vytvoření mobilních kanceláří, sociálních zařízení, uplatnění najdou pro jídelny, šatny i menší sklady. Avšak nejen to. Moderní formou prodeje je dnes jiná obdoba stánku, dočasné vytváření butiků či výstavních a veletržních prostor. I k tomu se dá stavební buňka skvěle adaptovat.

Můžete ji využít ale i pro ubytování nouzové, kdy je nutné obyvatelům obcí poskytnout náhradní ubytování. Poslouží též skvěle v rámci rekreačních objektů na rozšíření jejich sezonní kapacity, hodí se pro hotely i kempy. Využití najdou buňky i ve školkách a školách při pořádání různých akcí, ať již v areálu školy, nebo mimo něj. Variabilitu použitelnosti buněk dokazuje i fakt, že třeba v současném nouzovém stavu slouží pro odběrná místa při testování koronaviru.

Stavební buňky ke krátkodobému i dlouhodobému použití

Pronájem stavební buňky je jednoduchým a rychlým řešením. Firma ORANGE – prostorová řešení s.r.o. nabízí buňky k pronájmu. Stačí zavolat a buňku vám na smluvené místo přivezou a postaví. Výstavba buněk je velice rychlá, takže jde o řešení, které lze volit i na poslední chvíli, když původní selže. Buňky jsou velice variabilní, mobilní a lze je navzájem spojovat.

Obytné kontejnery s perfektním vybavením

Potřebujete buňku s výbavou? Obytné kontejnery vám firma vybaví třeba i jako zcela funkční kancelář. K vybavení může patřit stůl, židle, zásuvkové kontejnery, skříně, police, minikuchyňka či chladnička. Stejně tak nabízí vybavení pro skladové kontejnery, které lze vybavit vhodnými skladovými regály.

reklama: