www.katedrala.cz


         
České Budějovice
Vložil/a katalogy visi, Čt, 06/27/2019 - 21:01

Mateřské centrum slouží pro vzájemné setkávání rodin s dětmi a pro samostatnou práci s dětmi předškolního, mladšího školního věku, staršího školního věku i mládeže. V rámci volnočasových aktivit a vzdělávacích aktivit nabízí kroužky pro děti a programy pro dospělé. Navštívit můžete cvičení rodičů s dětmi, výtvarku rodičů s dětmi. Dospělí mohou navštěvovat cvičení pro dospělé, jógu, aerobik, pilates.

Vložil/a katalogy visi, Čt, 05/09/2019 - 21:21

Našim cílem je maximálně zefektivnit a zlevnit výstavbu rodinných či bytových domů a průmyslových staveb. Navrhneme nejoptimálnější průběh stavby, vyhledáme a doporučíme vhodné materiálů vč. jejich dodavatelů v závislosti na ceně a kvalitě. Koordinujeme výstavbu, komunikujeme s jednotlivými řemeslníky a dodavateli. Zajistíme  časový harmonogram stavby. Zajistíme technický dozor na stavbě.

Vložil/a katalogy visi, Čt, 11/29/2018 - 11:50

Jsme malá rodinná firma a na českém trhu působíme od roku 1992. Zabýváme se prodejem CNC obráběcích strojů a příslušenství za rozumné ceny. Začali jsme značkou Goodway. Nyní máme v nabídce mnohé další. Prodáváme i podavače tyčí. Máme vlastní výrobu, kde je možno vidět některé stroje z naší pestré nabídky v běžném provozu.

Vložil/a katalogy visi, Po, 09/24/2018 - 14:57

Prodáváme vzduchotechniku, především ventilátory, klimatizace, mřížky, potrubí, odvlhčovače, řízené větrání, teplovzdušné rozvody. Pro detailní nabídku se podívejte na náš web, kde najdete aktuální a kompletní nabízený sortiment vzduchotechniky. Rovněž nabízíme produkty za zvýhodněnou cenu. Sledujte náš web.

Vložil/a katalogy visi, Út, 09/18/2018 - 15:05

Objevte kouzlo vodních dýmek přímo v Českých Budějovicích. V příjemném prostředí klubu vám nabízíme nezapomenutelný zážitek pokouření vodních dýmek z celého světa. Prožijte chvíle klidu a relaxace s přáteli.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 14:55

Alšova jihočeská galerie patří k pěti největším institucím svého druhu v České republice. Uchovává umělecká díla od 13. století až po současnou tvorbu a svou sbírkou se řadí mezi nejvýznamnější české instituce.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 13:59

Jsme firma zabývající se výrobou nábytku, zařízení interiérů a výrobou stavebně truhlářských výrobků. V odvětví nábytku vyrábíme: kuchyně, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, sestavy jídelen a obývacích pokojů, dětské a studentské pokoje, předsíňové stěny a veškerý ostatní nábytek. Velkou částí naší produkce je též nábytek pro zdravotnická zařízení.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 13:24

Prodáváme přírodní kámen pro dlažby, obklady či na suché zídky. Zajišťujeme prodej spárovacích hmot a lepidel speciálně pro kamenné dlažby a obklady a chemii (čistidla, impregnace na kámen). Rovněž prodáváme doplňkový sortiment, jako jsou dekorace kámen kov na zahradu. Provádíme samotnou realizaci kamenných dlažeb a obkladů.

reklama:

Syndikovat obsah