www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 11/22/2016 - 22:21

Takzvaných exotických destinací je ve světě na několik desítek. Vzhledem ke stále se snižujícím cenám jsou stále lákavější možností, jak trávit dovolenou. Jedním z hlavních lákadel je vcelku unikátní dovolená Thajsko. Proč? Jelikož nabídne mnoho možností trávení volného času. My se společně podíváme na tři hlavní oblasti, které rozchodně stojí za zmínku.

Poznávejte historii země

Je vaším cílem spíše aktivní dovolená, ze které si chcete přivézt mnoho vzpomínek a také zážitků? Pokud ano, rozhodně doporučujeme poznat místní historii. Jsou to poznávací zájezdy do Thajska, které se na ni doslova specializují. A to v souvislosti s tím, že tato země nabídne ohromné množství různých chrámů, které stojí za poznání. Velkou koncentraci nabídne nejnavštěvovanější metropole, kterou je Bangkok. Pokud pro své putování hledáte ideální výchozí bod, můžete si být jisti tím, že s tímto městem zcela určitě nešlápnete vedle.

Krásná příroda na každém kroku

Je to i fauna a flóra, která dělá z Thajska skutečně vyhledávanou destinaci. Můžete se pokochat nejenom nádhernými rostlinami a zvířaty. Chybu neuděláte ani ve chvíli, když zamíříte pod vodu. A to jak za účelem klasického šnorchlování, tak i za účelem plnohodnotného potápění. Poznat na vlastní oči úchvatný exotický život je zážitkem, na který se také rozhodně nezapomíná. Jaká místa jsou pro obojí stvořená? Jde o:

  • Ko Tao
  • Ko Mook
  • Ko Samet

Láká vás luxus a odpočinek?

Obojího si v Thajsku užijete více než dost. Stále častěji sem míří klientela, která hledá špičkové hotelové služby a nádherné pláže. To nejlepší nabídnou resorty, které nesou označení „eko“, jelikož patří k tomu neprestižnějšímu. Kdo si chce právě tohoto užít, může zamířit na ostrovy, jako je Phi Phi, popřípadě Ko Samui, nebo o něco klidnější destinace Krabi a Ko Lanta. Všude tam nebude milovník bezproblémové dovolené zaručeně zklamaný.

reklama: