www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 01/27/2021 - 21:32

Foto obrazy na plátně nabízejí krásný a cenově efektivní způsob, jak zobrazit vaše oblíbené umění nebo fotografii ve vaší domácnosti. Oproti například plakátům či fotografiím tištěným na papíře, moderní technologie použité při tisku na plátno mohou finálnímu dílu přidat výraznou texturu a mnohem lepší barvy.

Kromě toho, které snímky si pro výrobu foto obrazu vybrat, mohou lidé před objednáním nového plátna zvážit i další aspekty. V tomto článku probereme ty nejpopulárnější z nich, abyste si mohli udělat představu předtím, než tisk na plátno objednáte.

Tisk na plátno objednejte u profesionálů

Jedním z nejlepších výrobců nabízejících tisk foto obrazů na plátno je firma Printscreen.cz, která nabízí skvělé služby za velmi rozumné ceny. K tisku na plátno používají nejmodernější tiskárny Canon a vysoce kvalitní inkousty s trvanlivými pigmenty, které zaručí, že váš foto obraz bude nejen dokonale vypadat, ale navíc vydrží více než sto let. Vytvoří vám zde foto obrazy z vámi dodaných fotografií, ale můžete si také vybrat z rozsáhlého katalogu profesionálních uměleckých fotek.

Jak probíhá tisk na plátno?

Přestože vypadá takřka stejně, foto obraz na plátně by neměl být zaměňován s malbou. Není ručně malovaný, nýbrž vytištěný na speciální inkoustové tiskárně, která umožnuje tisk na plátno. Vaše fotografie je ještě před tiskem upravena pomocí speciálního software, který nejen vylepší její vzhled, ale navíc doplní její okraje efektem tzv. zrcadlení, díky čemuž nebude žádný z prvků nacházejících se na okraji fotografie skryt při rámování obrazu. Hotový tisk je poté napnut do speciálního, ručně vyráběného rámu, který umožnuje jeho dokonalé napnutí. Na závěr může být obraz ošetřen voděodolným a UV protektivním lakem, který prodlouží jeho životnost.

reklama: